logo reality.sme.sk

Pozemky pre rodinné domy, Stupava, 2030 m² ID: 2289538

Lokalita: Stupava
Ulica: Malý háj
Výmera pozemku: 2030 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.12.2021
0 m2
204 900 €

Rekreačný pozemok v lokalite Malý háj - Stupava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v lokalite Malý háj, Stupava. Pozemok o výmere cca 2 030m2, s povolením na záhradnú chatu. Pozemok je oplotený, s pripojením na elektrinu a studňu.
Vrt studne je 4m pod povrchom a v 16m hĺbke. Napájanie čerpadla je 380V. Prietok vody je 1l za sekundu, takže o núdzu vody mať nebudete.

Ponúkaný pozemok sa nachádza uprostred dvoch pozemkov s možnosťou vlastného prístupu. Prípojka elektrickej energie je od hlavnej cesty zabezpečená trafostanicou.
Tento pozemok je vhodný pre mladú rodinu, ktorá má kladný vzťah k prírode a zvieratám, keďže tunajší majitelia chovajú domáce zvieratá. Okolie je obklopené lesným porastom vhodným na hubarčenie, v blízkosti je rieka Morava, takže si tuná môžete aj zarybárčiť. Cesta od mesta Stupava je asfaltová s cyklotrasou.

Stupava patrí, vďaka svojej vynikajúcej polohe a prírodnému a kultúrnemu bohatstvu, medzi najnavštevovanejšie mestá a obce na Záhorí. Leží v bezprostrednej blízkosti prírodných rezervácií, cyklotrás a turistických chodníkov, ktoré v každom ročnom období priťahujú početných turistov a cyklistov. Z východnej strany mesto susedí s pohorím Malých Karpát a turisticky obľúbeným hradom Pajštún. Na západe tečie v malebných oblúkoch hraničná rieka Morava, lemovaná vzácnymi mokraďami a lúkami. Stupavský park so vzácnymi drevinami patrí medzi najkrajšie v Bratislavskom kraji.

Ak vás táto ponuka zaujala a chcete bývať, či chalupárčiť v prostredí obklopenom prírodou, môžete ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 030 m2

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

zobraziť telefón