logo reality.sme.sk

Iný stavebný pozemok, Brezová pod Bradlom, 670 m² ID: 2289533

Lokalita: Brezová pod Bradlom
Ulica: Ulica Hurbanova dolina
Výmera pozemku: 670 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.12.2021
0 m2
23 000 €

Na predaj pozemok v Hurbanovej doline

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO reality vám ponúka pekný pozemok v Hurbanovej doline.

Hurbanova dolina sa nachádza v oblasti Slovensko-moravských Karpát, v tichom zalesnenom prostredí. Do tejto doliny sa dostanete od Brezovej pod Bradlom, ktorá je vzdialená 8km a Myjavy vzdialenej 4km. Prostredie je tu tiché, lesnaté a vhodné na hubárčenie, či prechádzky po peknej krajine.

V tejto oblasti vám ponúkame pekný pozemok, ktorý je rovný, vysadený ovocnými stromami a oplotený. Vstup na pozemok je od hlavnej cesty malou bránkou. Pozemok je situovaný pozdĺž hlavnej cesty o dĺžke 37,2m a šírke 18m, celková výmera pozemku je 670m2 . Pri susednom pozemku je vedené elektrické vedenie, vodu je možné zabezpečiť navrtaním studne. O vodu v tejto oblasti nie je núdza, keďže sú tu výdatné žriedla s kvalitnou vodou. Kanalizácia, ani plyn tu nie je.
Na pozemku je možné postaviť menší domček, alebo chatku a užívať si krásu prírody.

Hurbanova Dolina patri od roku 2000 administratívne pod Brezovú pod Bradlom. Dolina bola pomenovaná na pamiatku bojov, ktoré tu boli za Slovenského povstania v roku 1848. Nachádza sa tu pamätník bojov z rokov 1848 a 1945.

Ak vás táto ponuka zaujala a chcete bývať, či chalupárčiť v prostredí obklopenom prírodou, môžete ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 670 m2
Voda Prameň
Elektrina 230/400v
Plyn 3
Kanalizácie 3

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

zobraziť telefón