logo reality.sme.sk

Garsónka, Liptovský Mikuláš, 30 m², Novostavba ID: 2289417

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 30 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
30 m2
68 000 €

BUSINESS GARSÓNKA - TAKMER NOVOSTAVBA NA SKOK DO CENTRA - NÁJOMCA ISTÝ!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Poloha na skok do centra Liptovského Mikuláša, kľud a súkromie, bezproblémoví susedia ako aj absolútna možnosť športového vyžitia. Tak by sa dal charakterizovať táto úžasná garsónka, ktorá sa nachádza na obľúbenom sídlisku Nábrežie na 1. nadzemnom poschodí.

Veľkou výhodou je, že garsónka sa predáva v takmer nedotknutom stave, zatiaľ tam bol 1 nájomca a vonia čistotou, čo náročný klient ocení. Zateplená bytovka, plastové okná ako aj výmera nehnuteľnosti Vám garantujú nízke mesačné prevádzkové náklady.

Turistami obľúbené destinácie ako Jasná, Tatralandia, Bešeňová, mnohé jaskyne či úžasné hory a doliny navštívite len po pár minútach jazdy vo Vašom aute. Občianska vybavenosť v okolí je na vysokej úrovni a bezproblémovo dostupná.

Samozrejmosťou sú kvalitne spracované fotografie, pre fajnšmekrov sme si pripravili pár leteckých záberov z vtáčej perspektívy, ale keď si prajete, prejdite sa už teraz virtuálne po byte vďaka našej úchvatnej 3D prehliadke!

Ešte stále váhate? Dohodnite si čím skôr s našim maklérom osobné stretnutie 0908 029 378, prediskutujte si spolu prípadné otázky či postrehy a veríme, že už čoskoro si s našou pomocou zabezpečíte vlastné nové bývanie. Samozrejmosťou je finančné poradenstvo a pomoc v prípade potreby. Aktuálne je v nehnuteľnosti nájomca, čo garantuje okamžitú kúpu a prenájom, klient ihneď zarába!

Directreal nehnuteľnosť číslo: 266961link:

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 30 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Ján Psotný

zobraziť telefón