logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Horné Srnie, 53 m², Novostavba ID: 2289353

Lokalita: Horné Srnie
Ulica: Horné Srnie
Zastavaná plocha: 77 m2
Výmera pozemku: 388 m2
Úžitková plocha: 53 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
53 m2
78 000 €

PREDAJ | Rekreačná chata, novostavba pri Trenčíne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDAJ | Rekreačná chata, novostavba pri Trenčíne
Spol. ZAJO Reality vám výhradne ponúka na predaj novopostavenú rekreačnú chatu, vhodnú aj na celoročné využívanie. Chata je postavená v príjemnom prostredí obklopenom lesmi v blízkosti obce Horné Srnie. Zastavaná plocha chaty je 77m2 a jej úžitková plocha je 52,88m2. Chata pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, veľkého balkónu, kúpeľne a wc. Do chaty je privedená voda a elektrika. Orientácia chaty je prevažne južne, pozemok je mierne svahovitý o výmere 388m2, šírka pozemku je 15m2. Na pozemok je prístup z dvoch strán, zo spodu na pešo, alebo z vrchu autom po nespevnej obecnej prístupovej ceste. Viac informácii vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.
Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 388 m2
Úžitková plocha 53 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ZAJO Reality, s.r.o.

Tomáš Zajac

zobraziť telefón