logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Piešťany, 117 m², Novostavba ID: 2289255

Lokalita: Piešťany
Ulica: Odborárska
Úžitková plocha: 117 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
117 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ 3-izbový apartmán č. 410, 117m2, novostavba PINIA Sĺňava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

1167 - Práve vo výstavbe! Na predaj 3-izbový apartmán 117m2 s terasou v novostavbe nového projektu Pinia na krásnom mieste pri Sĺňave. Apartmán sa nachádza na 4.podlaží s výťahom, orientovaný je na východ a juh  s výhľadom na Sĺňavu.  Apartmán je veľmi dobre dispozične riešený, kuchyňa je spojená s obývačkou (38,5m2), praktickou súčasťou je špajza, vstup na terasu (16m2), 2 veľké spálne (18m2 a 16m2), jedna zo spální má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, veľká kúpeľňa s vaňou a ďalšie WC, chodba s priestorom na zabudovanie šatníkov.                                                                                                                                        


Budova je vsadená do pokojnej prírody medzi dva toky - Váh a Rimplerova Važina. Veľké presklené plochy francúzskych okien zabezpečia spojenie s prírodou a pohľad do zelene. Vysoké stropy, široké izby, veľké terasy, komfortné lodžie a balkóny - to sú ďalšie benefity budovy. Apartmány majú plynové podlahové kúrenie s reguláciou každej miestnosti, hliníkové okná najvyššieho štandardu, bezpečnostné vstupné dvere. V každom apartmáne bude príprava pre stropné chladenie alebo klasickú klimatizáciu. Možnosť krytého parkovania v budove, šírka parkovacích miest až do 3,9m, dĺžka 6m. Príprava pre elektro-nabíjanie vozidiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a kamerový systém stráženia. Každá bytová jednotka bude mať zavedený internet a TV rozvody. V interiéri sa bude nachádzať výukový bazén a wellness area. Budova spĺňa najvyššie nároky energetickej triedy náročnosti.


Predpokladaný termín kolaudácie je leto-jeseň 2023.


V ponuke sú aj ďalšie 1, 2, 3 a 4-izbové apartmány.


V prípade ďalších otázok a informácii ma kontaktujte na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@piestanyreality.sk


Teším sa na stretnutie!


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 117 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 4

Kontaktné údaje

Piešťany Reality

Iveta Peťovská,RSc.

zobraziť telefón