logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Piešťany, 45.75 m², Novostavba ID: 2289248

Lokalita: Piešťany
Ulica: Odborárska
Úžitková plocha: 45.75 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
45,8 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ 1-izbový apartmán č. 306, 46m2, novostavba PINIA Sĺňava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

1166 - Práve vo výstavbe! Na predaj 1-izbový apartmán 46m2 s lodžiou v novostavbe nového projektu Pinia na krásnom mieste pri Sĺňave. Apartmán sa nachádza na 3.podlaží s výťahom, orientovaný je na západ s výhľadom na Sĺňavu.                                                                                                                                          


Budova je vsadená do pokojnej prírody medzi dva toky - Váh a Rimplerova Važina. Veľké presklené plochy francúzskych okien zabezpečia spojenie s prírodou a pohľad do zelene. Vysoké stropy, široké izby, veľké terasy, komfortné lodžie a balkóny - to sú ďalšie benefity budovy. Apartmány majú plynové podlahové kúrenie s reguláciou každej miestnosti, hliníkové okná najvyššieho štandardu, bezpečnostné vstupné dvere. V každom apartmáne bude príprava pre stropné chladenie alebo klasickú klimatizáciu. Možnosť krytého parkovania v budove, šírka parkovacích miest až do 3,9m, dĺžka 6m. Príprava pre elektro-nabíjanie vozidiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a kamerový systém stráženia. Každá bytová jednotka bude mať zavedený internet a TV rozvody. V interiéri sa bude nachádzať výukový bazén a wellness area. Budova spĺňa najvyššie nároky energetickej triedy náročnosti.


Predpokladaný termín kolaudácie je leto-jeseň 2023.


V ponuke sú aj ďalšie 1, 2, 3 a 4-izbové apartmány.


V prípade ďalších otázok a informácii ma kontaktujte na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@piestanyreality.sk


Teším sa na stretnutie!


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 45,8 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Piešťany Reality

Iveta Peťovská,RSc.

zobraziť telefón