logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 79 m², Pôvodný stav ID: 2289233

Lokalita: Trenčín
Ulica: J. Zemana
Celková plocha: 88 m2
Úžitková plocha: 79 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
79 m2
135 000 €

Tehlový 3-izbový byt 79 m2 + 1x lodžia + 1x balkón na Novinách v Trenčíne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj tehlový 3-izbový byt 79 m2 + lodžia 4 m2 + balkón 5 m2, na tichej, bočnej ulici Jána Zemana, v Trenčíne časť Noviny.


Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí (z 3) tehlového bytového domu.


Samotný byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.


Má výbornú a nadčasovú dispozíciu: hlavná vstupná hala, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, kuchyňa s jedálňou a výstupom na balkón, obývacia izba s výstupom na lodžiu, 2 spálne. K bytu patrí i priestranná pivnica. K bytu patrí i podiel na pozemku pod a okolo bytového domu, ktorý možno využiť na parkovanie.


Celkovo je byt veľmi dobre a nadčasovo dispozične riešený, osadený v tichej a zeleňou obklopenej časti s peknými výhľadmi na okolie, s bezproblémovým parkovaním v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti. Treba vidieť!


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Počet balkónov 1
Úžitková plocha 79 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 1

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón