logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Levice, 300 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2288820

Lokalita: Levice
Ulica: Saratovská
Zastavaná plocha: 300 m2
Výmera pozemku: 411 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
300 m2
175 000 €

Predaj - Rodinný dom v Leviciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEOREALITY s. r. o. ponúka na predaj pekný rodinný dom v Leviciach, na pozemku o rozlohe 411 m2, vo výbornej lokalite na Saratovskej ulici. Dom je zateplený, s novou fasádnou omietkou a pekným obkladom.
Pozostáva z dvoch častí, každá so samostatným vchodom, ale zároveň aj s možnosťou ich vzájomného prepojenia. Vhodným svojim dispozičným riešením ako pre rodinné, tak aj pre firemné účely. 

V prednej časti domu sa nachádza vstupná miestnosť, obývačka s pieckou na tuhé palivo, kuchyňa s kuchynskou linkou, novým, nepoužívaným elektrickým sporákom s indukčnou varnou doskou, umývačkou riadu a chladničkou. Z kuchyne sú vybudované schody do podkrovia, ktorého rekonštrukcia neprebehla, ale je možná a je momentálne uzatvorené. Ďalšiu časť tvorí samostatná kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom pred dokončením, rovnako ako aj samostatné WC. Podlahy pokrýva drevená dlážka kombinovaná s dlažbou v kuchyni, v ostatnej časti laminátová podlaha kombinovaná s dlažbou. Kúpeľňa je obložená vkusným keramickým obkladom. Na stenách sú stierky. Okná sú z časti plastové aj drevené.

Zadná časť domu pozostáva z viacerých priestranných miestností, v minulosti využívaných ako výrobné priestory/ dielne, s východom do záhradky. Zobytnením týchto priestorov a prepojením s prednou obytnou časťou domu, by vznikol krásny, priestranný, viac izbový rodinný dom vo vynikajúcej lokalite v meste a pritom s atmosférou vidieka. Rovnako vhodný by bol aj ako sídlo firmy, skladové priestory atď. Rodinný dom je postavený zo zmiešaného materiálu kameň - tehla, krov je zdravý a strecha je pokrytá ľahkou strešnou krytinou - plechom. Je napojený na všetky inžinierske siete, obecná voda, vlastná studňa, elektrina, kanalizácia, plynová prípojka je zriadená, momentálne nepoužívaná.
V blízkosti je úplná občianska vybavenosť, obchody, pošta, bezprostredná blízkosť škôl, škôlky..

Viac info na tel.č. 0905 839 811, Barbora Lecká, GEOREALITY s. r. o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 411 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEOREALITY s.r.o.

Barbora Lecká

zobraziť telefón