logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Košolná, 1 m², Pôvodný stav ID: 2288489

Lokalita: Košolná
Ulica: Hlavná
Zastavaná plocha: 150 m2
Výmera pozemku: 1355 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
1 m2
250 000 €

Rezervované - priestranný RD pri Trnave s veľkým pozemkom v Obci Košolná

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Košolná pri Trnave.
Dom pozostávajúci zo 4 veľkých izieb , je podpivničený so sedlovou strechou a je situovaný na pozemku o veľkosti 1 335 m2.
Obytná plocha domu cca. 170m2, zastavaná plocha je 150 m2 .
Dom je postavený z tehly a itongu. Zateplenie( 10 cm ) a fasáda boli robené pre 10 rokmi. Dom je vykurovaný plynovým kotlom zn. Buderus .
Vykurovanie je radiátormi , v kuchyni je ešte krb. Podkrovie je značne vysoké a slúži ako odkladací priestor.

Pozemok je rozľahlý, môžete tu nájsť miesto na oddych ale aj úžitkovú záhradu s ovocnými stromami. Dal by sa sprístupniť aj z druhej strany, nakoľko vzadu vedie nespevnená cesta vo vlastníctve obce.
Na pozemku je okrem domu vybudovaný aj altánok, v zadnej časti domček na náradie a tiež studňa. Súčasťou domu je aj dvojgaráž.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, tzv. zádveria, odkiaľ sa vstupuje do haly, ktorá je prepojená s obývačkou. Na prízemí je ešte priestranná samostatná kuchyňa s východom na terasu a tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hale je tiež drevené schodište , vedúce na poschodie, kde sú 3 spálne ( dajú sa vytvoriť 4 izby ) a kúpeľňa s vaňou a WC.
Na prízemí domu sa tiež nachádza dvojgaráž. Celý dom je podpivničený, v pivnici je aj technická miestnosť na kotol, podlaha je z keramickej dlažby, je to vynikajúce priestor pre domáceho kutila. Dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie.

Cena : 250 000,- EUR

Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 1 355 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

IP REAL, spoločnosť s ručením obmedzeným

Ing. Gabriela Ilavská

zobraziť telefón