logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dobrá Voda, 350 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2288409

Lokalita: Dobrá Voda
Zastavaná plocha: 400 m2
Výmera pozemku: 966 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 34 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
350 m2
135 000 €

Na predaj rodinný dom v malebnej obci obklopenej Malými Karpatmi, Dobrá Voda, len 70 km od Bratislavy, vhodný aj na chalupárčenie.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v krásnom malebnom prostredí pod Malými Karpatami v obci Dobrá Voda len 27 km od krajského mesta Trnava ,vhodný na chalupárčenie, alebo celoročné bývanie, prípadne podnikanie. Rodinný dom je postavený na krásnom, rozľahlom pozemku o výmere 966m2, s možnosťou prikúpenia záhrady o výmere 595m2, má zastavanú plochu cca 250m2 . Na pozemku sa nachádza ďalšia stavba, tvorená veľkou dvojgarážou, momentálne využívanou ako spoločenská miestnosť so zastavanou plochou 68m2, samostatný sklad + dámske a pánske wc so zastavanou plochou 55m2.
Dispozične pozostáva zo štyroch samostatných izieb, veľkej kuchyne, priestrannej komory, chodby, kúpelne spojenej s wc , samostatného wc, vstupnej haly s posedením a barovým pultom. Majiteľ rodinného domu dal vypracovať projektovú dokumentáciu s možnosťou preklasifikovania stavby na bývania a zároveň prevádzkovanie reštaurácie, alebo bistra. Za týmto účelom vybudoval samostatné dámske a pánske wc, priestrannú kuchyňu, dva sklady a posedenie pod altánkom. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske sieti, voda ,elektrina, plyn, kanalizácia a obecná káblovka + vlastná studňa na pozemku. Rodinný dom má ústredné kúrenie zabezpečené plynovým kotlom. Pozemok je udržiavaný a kompletne oplotený. Obec Dobrá Voda je malebne osadená v horskom prostredí Malých Karpát, čo umožňuje veľa turistických a aj cyklistických túr. Nachádza sa tu Hrad Dobrá Voda, pamätná izba Jána Hollého, židovský cintorín, kúpalisko, reštaurácia Podmariáš a veľa ďalších zaujímavostí.
Odporúčam vidieť !!!
Cena 135 000 € vrátane provízie za servis RK, ktorá zabezpečí kompletný právny a predajný servis (ZBZ, KZ, návrh na vklad, kataster, banky, preberací protokol)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 966 m2
Úžitková plocha 350 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

REAL HOLDING s.r.o

Miroslav Martinovič

zobraziť telefón