logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Ostrov, 120 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2288408

Lokalita: Ostrov
Zastavaná plocha: 190 m2
Výmera pozemku: 1054 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 30 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.12.2021
120 m2
119 900 €

Na predaj rodinný dom v obci Ostrov, len 5km od kúpeľného mesta Piešťany.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v blízkosti kúpeľného mestečka Piešťany v obci Ostrov. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 1054 m2, má zastavanú plochu 100 m2 + 60 m2 hospodárska časť v ktorej sa nachádza letná kuchyňa, spálňa a dva samostatné sklady + samostatná garáž o výmere 30 m2.
Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, tri samostatné izby, priestranná kuchyňa, komora, vstup do pivnice, priestranná kúpelňa s vaňou a samostatné wc. Rodinný do je čiastočne podpivničený, cca 40 m2.
V hospodárskej časti sa nachádza letná kuchyňa, samostatná izba a dva skladové priestory, čo umožňuje vytvorenie ďalšej samostatnej bytovej jednotky. .
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrina, kanalizácia a plyn + vlastná studňa.
V rámci rekonštrukcie boli na rodinnom dome osadené nové plastové okná, menená strešná krytina, a zrekonštruované kúrenie - osadené nové radiátory, nový plynový kotol a bojler + dotiahnutá prípojka kanalizácie.
Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta.
Obec Ostrov je veľmi dobre osadená, len 5 km od okresného mesta Piešťany, 6 km od Vrbového a 18 km od Nového Mesta nad Váhom.
Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, turistika, cykloturistika. Cena 119 900 €. ODPORÚČAM VIDIEŤ !!!!!!!

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 1 054 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

REAL HOLDING s.r.o

Miroslav Martinovič

zobraziť telefón