logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 47 m², Pôvodný stav ID: 2288268

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Palárikova
Úžitková plocha: 47 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.12.2021
47 m2
180 000 €

2. izbový byt v tehlovom obytnom dome - pôvodný stav Palárikova ul.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

STEP real s.r.o ponúka na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Starom Meste na Palárikovej ulici v tehlovom obytnom dome. Byt o výmere 47 m2 je situovaný na 2. nadzemnom podlaží, stav pôvodný, parkety zachovalé masívne. K dispozícii je aj pivnica vo výmere 10 m2. Byt má vysoké klenbové stropy, drevené okná. Vykurovanie vlastným plynovým kotlom.
Obytný dom je situovaný v tichom prostredí obklopený zeleňou a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Energetický certifikát je vypracovaný. Lokalita: širšie centrum Bratislavy v blízkosti Hlavnej železničnej stanice, Šancovej ulici, trhu na Žilinskej ulici...
K cene bude prirátaná provízia realitnej kancelárie za sprostredkovanie, ktorá zahŕňa: kompletné poradenstvo a právny servis . Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Poskytneme pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 47 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 1

Kontaktné údaje

Stepreal

Ing. Zlata Kucharská

zobraziť telefón