logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Chynorany, 200 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2287125

Lokalita: Chynorany
Ulica: Valentína Beniaka
Výmera pozemku: 800 m2
Celková plocha: 200 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.12.2021
200 m2
99 500 €

Útulný rodinný dom v Chynoranoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj tento zaujímavý 5 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Chynorany. Domček je ideálny pre správneho kutila, ktorý sa neotáľa chytiť nástroje do rúk a z utúliť si bývanie snov. Je taktiež ideálny pre mladú rodinku s deťmi alebo začínajúcu rozrastajúcu rodinku .Rodinný dom  bol postavený z kvalitnej tehly v roku 1956, prístavba bola robená v roku 1991. Dom leží na rovinatom pozemku s rozlohou 800 m2. Je napojený na obecný vodovod, plyn, elektrinu. Pozemok o rozlohe 800m2 poskytne dostatok priestoru na relax s rodinou alebo priateľmi. Rodinný domček je dvojpodlažný. Na pozemku sa nachádza garáž a studňa na polievanie záhradyLOKALITA:

Dom sa nachádza v pokojnej lokalite na Valentína Beniaka v Chynoranoch. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou sa nachádza na križovatke medzi mestami Partizánske, Topoľčany a Bánovce nad Bebravou, čím sa zaraďuje k významným dopravným uzlom. Na území Chynorian pôsobí i viacero podnikateľov. V blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, wellness, Coop Jednota a mnohé ďalšie.VÝHODY:

- stavba ihneď k užívaniu 

- Kompletná občianska vybavenosť

- priestranný rodinný dom 

- pokojné bývanieKONTAKT: V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 086 859.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 800 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.

Natalia Hazdova

zobraziť telefón