logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Spišský Hrhov, 73 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2285755

Lokalita: Spišský Hrhov
Ulica: Komenského
Výmera pozemku: 613 m2
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.12.2021
73 m2
Cena na vyžiadanie

PREDANÉ - 5 izbový rodinný dom, Komenského, Komenského, Levoča

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AstonReal: EXKLUZÍVNE - PREDANÉ - poschodový, podpivničený 5 izbový rodinný dom s garážou a pozemkom o výmere 613 m2 v Spišskom Hrhove. Rodinný dom má obytnú plochu 73 m2 a úžitkovú plochu 129 m2, je postavený z pórobetónových tvárnic 30 cm, strecha domu je plochá s plechovou krytinou. Opláštenie domu je zateplené sklenou vatou a polystyrénom o hrúbke 5 cm. Na dome sú osadené drevené Eurookná, vykurovanie domu je zabezpečené ústredným kotlom zn. Beretta na zemný plyn, resp. kotlom na pevné palivo zn. Attack s teplovodom a rozvodom do radiátorov. Ohrev teplej vody je zabezpečený prostredníctvom elektrického bojlera 125 l. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Pri dome sa nachádza vlastná studňa.

Rodinný dom pozostáva:

PP – technická miestnosť, pivnica – práčovňa s WC,
1 NP – vstup do domu, zádverie - dlažba, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC, chodba so vstavanou skriňou – plávajúca podlaha, kuchyňa prepojená s obývacou izbou – plávajúca podlaha, hosťovská izba – plávajúca podlaha, výstup na drevené schodisko,
2 NP – chodba, detská izba s výstupom na loggiu, spálňa, druhá detská izba, na celom 2 NP položená plávajúca podlaha.

Pri rodinnom dome sa nachádza prístavba so samostatným vstupom o výmere 50 m2, ktorú je možné využiť na podnikateľské účely, pozostávajúca z predajnej plochy, skladu, kancelárie a samostatného WC. Tento priestor je možné po úprave využiť na vlastné bývanie alebo prenájom.
Za domom sa nachádza kaskádová záhrada, ponúkajúca súkromie, s dreveným altánkom a grilom, podpivničenou hospodárskou budovou s letnou kuchynkou a dvomi miestnosťami využiteľnými na odkladanie záhradnej techniky, resp. chov domácej hydiny.

Cena na vyžiadanie v RK.

V prípade záujmu kontaktujte luptak@astonreal.sk alebo 0905 210 092.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet lodžií 1
Výmera pozemku 613 m2
Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

AstonReal s.r.o.

Mgr. Richard Lupták - Kežmarok, Spiš, Levoča

zobraziť telefón