logo reality.sme.sk

Obchodné, Šaľa, 73 m², Novostavba ID: 2284180

Lokalita: Šaľa
Ulica: Kráľovská
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 05.12.2021
73 m2
800 € mesačne

NA PRENÁJOM MODERNÝ VEĽKÝ OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE MESTA ŠAĽA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom priamo v centre mesta Šaľa komerčné - obchodné priestory, na ul. Kráľovská. Plocha: úžitková 73m2. Obchodný priestor sa nachádza v novostavbe, ktorá sa nachádza v dobre situovanej lokalite v úplnom centre mesta. Dispozične obchodný priestor pozostáva: 1x veľký obchodný priestor s výkladom smerom na ulicu, sklad, malá kuchynka, vlastné sociálne zariadenie - WC a umývadlo. Obchodný priestor sa nachádza na prízemí a vzhľadom na svoju polohu pri hlavnej ceste je obchodný priestor vhodný na reprezentatívne kancelárske alebo obchodné priestory, sídlo firmy, športovo relaxačné centrum a na rôzne iné činnosti - služby či účely. K obchodnému priestoru prislúcha predpríprava na klimatizáciu, vlastné parkovisko a priestor na reklamný banner z bočnej strany budovy kde sa obchodný priestor nachádza. Budova kde sa obchodný priestor nachádza je prístupná priamo z hlavnej cesty - výborná dostupnosť.
Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody a iné prevádzky, výborná poloha - centrum mesta, bezproblémové parkovanie - vlastné parkovisko, novostavba.

Obchodný priestor je ihneď voľný !

Cena 800 €/mesiac + elektrická energia

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

IM REALITY s.r.o.

Mgr. Ivan Matejíčka

zobraziť telefón