logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hronské Kľačany, 400 m², Pôvodný stav ID: 2284152

Lokalita: Hronské Kľačany
Ulica: Hronské Kľačany
Úžitková plocha: 400 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.12.2021
400 m2
122 990 €

400 m2 úžitkovej plochy v rodinnom dome v Hronských Kľačanoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj poschodový rodinný dom so suterénom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej obci Hronské Kľačany len pár kilometrov od mesta Levice. Dom je v pôvodnom avšak zachovalom stave, postavený je na pozemku o rozlohe 600 m2 s úžitkovou plochou 400 m2.Dispozične je riešený so suterénom ,kde sa nachádza práčovňa, technická miestnosť a ďalšie dve miestnosti s možnosťou rôzneho využitia. V prízemnej časti domu sa nachádza vstupná chodba s dvomi obytnými miestnosťami s kuchyňou a kúpeľňou v ktorej sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. V obývacej miestnosti na prízemí je funkčný krb. Na poschodí rodinného domu sa nachádzajú
ďalšie obytné miestnosti a toaleta. V dome sa na prízemí nachádza loggia s výstupom s obývacej izby a máme tu aj veľkú terasu. Na poschodí máme dve terasy. V prízemnej časti tohto domu sa nachádza garáž. V dome sú plastové okná ,na podlahách je položená dlažba v kombinácii s PVC .Kúrenie je riešené plynovým ústredným kúrením ,voda je obecná a v tejto obci je zavedená aj kanalizácia. Dom bol postavený v roku 1980 s tehly. Za domom sa nachádza záhrada. Obec Hronské Kľačany disponuje s dobrou občianskou vybavenosťou ako je škôlka, škola ,pošta a potraviny. Nakoľko táto obec sa nachádza len pár kilometrov od Levíc, je dosť často vyhľadávanou lokalitou. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná 0911 131 906, Eva Forgáčová 0903 471 489

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 400 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón