logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trnava, 165 m², Novostavba ID: 2283974

Lokalita: Trnava
Ulica: Kamenný Mlyn
Zastavaná plocha: 116 m2
Výmera pozemku: 525 m2
Úžitková plocha: 165 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.12.2021
165 m2
549 000 €

Realitná kancelária Kľuč - ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 5 izb.rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Kamenný mlyn v Trnave

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária Kľuč ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Kamenný mlyn v Trnave. Rodinný dom s dvomi nadzemnými podlažiami s obytnou plochou 165 m2 sa nachádza na pozemku o rozlohe 525 m2.
Prvé nadzemné podlažie pozostáva z chodby, ktorej súčasťou je vstavaná skriňa, kúpeľne (sprchový kút + wc), spálne, obývačky spojenej s kuchyňou a komorou. V obývačke je k dispozícií bio krb.
Druhé nadzemné podlažie pozostáva z troch izieb – dve detské izby z toho jedna so šatníkom, izba s východom na terasu(15m2), kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a výhodou horného poschodia je samostatný šatník na chodbe.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu, pre potreby vykurovania el.kotol, vykurovanie podlahové, teplovodné, vonkajšie žalúzie na automatický pohon.
Súčasťou domu je priestor vhodný na podnikanie (kaderníctvo, nechtové štúdio, ambulancia...) o rozlohe 15 m2 v týchto priestoroch sa tiež nachádza samostatné wc.
Na pozemku sa nachádza bazén o rozlohe 6 x 3 m, hĺbka 1,40m., studňa.
Parkovanie vo dvore rodinného domu s možnosťou zaparkovania troch os.mot.voz..
Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený.
Lokalita Kamenný mlyn ponúka množstvo možností na oddych , relax, športové aktivity. V blízkosti sa nachádza kúpalisko, golfové ihrisko, reštaurácia.
Možnosť financovania aj cez hypotekárny úver / obhliadky možné 7 dní v týždni.
Cena 549 000 €

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 525 m2
Úžitková plocha 165 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Kľúčplus s.r.o.

Michal Baran

zobraziť telefón