logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Šúrovce, 200 m², Pôvodný stav ID: 2283876

Lokalita: Šúrovce
Ulica: Hájská
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.12.2021
200 m2
187 500 €

Veľký rodinný dom, so samostatnou ďalšou bytovou jednotkou, garážou v centre obce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj rodinný dom v obci Šúrovce, ktorý je možný využiť ako 4-izb. alebo 3-izb. a samostatnú časť vhodnú na podnikanie - kancelária, salón, ubytovanie.
RODINNÝ DOM
Dom pozostáva z chodby, komory, kuchyne s jedálňou, troch izieb, kúpeľne, toalety a čiastočného podpivničenia. V dome boli rekonštruované elektrické rozvody, potery, okná, strešná krytina, zateplenie nobasilom na povale a fasáda. IS - voda, plyn, elektrika, žumpa, prípojka na kanalizáciu sa nachádza pred domom a na pozemku sa nachádza aj studňa. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom s liatinovými radiátormi a kachlami pri obývacej izbe.
PRÍSTAVBA
Pozostáva z chodby, izby, kúpeľne, toalety a komory a má vlastný vstup z dvora a je tak isto prepojná s domom z kuchyne.
Z ulice je vstup na pozemok cez veľký nový prístrešok, kde zaparkujú tri autá. Ďalej je tu priestranná garáž, sklad na náradie a na záhrade je altánok.
Poloha domu je s dobrou dostupnosťou do obchodov a na zastávku a neďaleko obecného úradu. Obec je veľmi dobre občiansky vybavená - obchody, služby, reštaurácie, škola, škôlka a ihrisko. S vybavením úveru vám rada pomôžem. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Lenka Ščasná Rakovická

zobraziť telefón