logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 55 m², Novostavba ID: 2282855

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Americké námestie
Úžitková plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 03.12.2021
55 m2
880 € mesačne

TOP byt, TOP lokalita, TOP služby, komplex EUROVEA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Novinkou na realitnom trhu je prenájom bytu, ktorý má v sebe niečo viac, ako len zariadený priestor . Je to BYT, kde z každého detailu cítiť estetické cítenie majiteľa. Ponúka kompletné vybavenie v nadštandartnej kvalite s prvkami luxusu.

BYT 61m2 ( 55m2 plus lodžia 6m2 ) sa nachádza na 4. poschodí /zo 6 obytného domu s výhľadom na Dunaj a historický Dom lodníkov. Je súčasťou komplexu EUROVEA miesto nákupov, kaviarní a krásnej promenády popri rieke.
Zariadenie bytu je nielen účelové, ale aj komfortné. Pri výrobe kuchynskej linky, obývacej TV zostavy bolo použité olivové drevo, ktoré dáva“ punc“ celému priestoru. Spotrebiče ( umývačka, elektrická rúra, indukčná várna doska, digestor, chladnica s mraznicou, pračka, mikrovlnka ) sú zabudované, vybavenie náradím a kuchynským náčiním je také, že stačí prísť len s osobnými vecami . V spálni nechýbaju vankúše a periny a na veľkých oknách sú „blackout „ závesy.
Kúpeľka je plná svetla a zrkadiel. Sanita zn.DURAVIT a praktický úložný priestor vo vstupnej chodbe a spálni umocní dojem komfortu.
Aby sa aj Vaše auto „cítilo“ pohodlne, bude mať jedno priestranné miesto ( 30m2) v podzemnej garáži k dispozícii po celý čas nájmu.

Cena prenájmu vrátane garáž.miesta, TV balíka, WIFI je 880,-EUR/ mesiac plus 250,-EUR/mesiac energie spojené s užívaním bytu a 100,-EUR/mesiac garáž.miesto. Obhliadku si dohodnite na čísle 0903 204 999, teší sa na Vás Adriana.Directreal nehnuteľnosť číslo: 266929link:

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 55 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Adriana Gajanová

zobraziť telefón