logo reality.sme.sk

Obchodné, Šahy, 1200 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2282346

Lokalita: Šahy
Ulica: SNP
Zastavaná plocha: 322 m2
Úžitková plocha: 1200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.12.2021
1 200 m2
Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ: historická budova - obchodné priestory v centre mesta Šahy

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť, historickú budovu priamo v centre mesta Šahy. Jedná sa o veľkú multifunkčnú budovu po čiastočnej rekonštrukcii, so súčasnými funkčnými obchodnými priestormi s vlastnými výkladmi orientované do ulice a vstupom priamo z chodníka. Zastavaná plocha a nádvorie 322 m2, celková úžitková plocha všetkých podlaží spolu je cca 1200 m2. Podlažia budovy sú vertikálne prepojené jestvujúcim schodiskom v podbrání, vedúce na vonkajšiu pavlač na dvorovej fasáde so vstupom do druhého podlažia.

Budova má 1 podzemné podlažie,2 nadzemné podlažia a 1 podkrovné podlažie.
1. PP: pivnica klenbová, bývalé sklady.
1. NP: obchodné a skladové priestory, funkčný chladiarenský box - miestnosť cca 12 m2
2. NP: kancelárske priestory, bytové jednotky.
1. a 2. podkrovie: zatiaľ nevyužité.

Celý objekt prešiel v roku 2003 kompletnou rekonštrukciou IS, nové rozvody vody, plynu, kanalizácie, vykurovania, ako aj komplet nové elektrické rozvody, vnútorných aj vonkajších povrchov, dlažba, podlahy.

Uvedený objekt je výbornou investičnou príležitosťou s možnosťou ďalšieho prenájmu menším prevádzkovateľom, aj ako sídlo spoločnosti s dostatkom obchodných a kancelárskych priestorov a vzhľadom k vnútornému členeniu a umiestnenia stavby aj na rôzne iné obchodné využitia, služby, aj ubytovacie, alebo exkluzívne bytové jednotky.
Výhodou je funkčný chladiarenský box cca 12 m2, pred tým dlhé roky tam bolo mäsiarstvo, teraz možnosť aj pre kvetinárstvo.

Viac informácií, fotiek ohľadom nehnuteľnosti, alebo si dohodnúť nezáväznú obhliadku môžete na tel.: 0911 511 717, e-mail: ujhazy@astonreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 200 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

AstonReal s.r.o.

Karol Ujházy - Banská Bystrica

zobraziť telefón