logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Mužla, 182 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2280554

Lokalita: Mužla
Ulica: Mužla
Zastavaná plocha: 182 m2
Výmera pozemku: 891 m2
Celková plocha: 891 m2
Úžitková plocha: 182 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.12.2021
182 m2
75 000 €

Na predaj tehlový dom v Mužli len 11 km od Štúrova

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4 izb. tehlový rodinný dom v Mužli vo vyhľadávanej lokalite pri Štúrove. Vďaka technológii Matterport sa môžete po tomto dome virtuálne poprechádzať: pošleme na požiadanie .Dom je vo veľmi udržiavanom stave je suchý, strecha opravená pred 2 rokmi. Pozemok, na ktorom sa nachádza, má výmeru 891 m2. Záhrada je starostlivo udržiavaná s množstvom ovocných stromov ako  jablká, slivka, broskyňa, marhuľa, čerešne.Dispozícia domu: chodba, kuchyňa, 4 izby, kúpeľňa s wc, špajza, technická miestnosť -kotolňa. K domu patrí aj príslušenstvo: komora, pivnica, 2x garáž, skladový priestor, hospodárske budovy.

Dom bol postavený z tehly v roku 1969-70.

- zastavaná plocha: dom s garážou  o výmere 182 m2, pozemok 891 m2.

- počet izieb: 4 izby

- vykurovanie -v technickej miestnosti je plynový kotol- s radiátormi -pozemok je oplotený, rovný - okná: pôvodné drevené v dobrom stave 

- podlahy: dlažba, drevená podlaha 

- elektrina: pôvodná 230V, 400V -žumpa cca 4 x 3 m- 2 x garáž -obecná voda v dome, plyn, elektrina -nízke mesačné zálohy na dom spolu do 150 eur Výhody: suchý, slnečný, veľa zelene, ovocných stromov, obec s cca 2000 obyvateľmi s dobrou občianskou vybavenosťou, zdravotné stredisko, železničná stanica, škola,  lokalita bezproblémová, vinárska oblasť.Termálne kúpalisko v Štúrove ponúka celkom 12 zážitkových bazénov, z toho 6 celoročne otvorených. Okrem bazénov ponúkame zábavu aj v toboganovom parku, na multifunkčnom športovom ihrisku, na kolotočoch, v lanovom parku a na celoročne otvorenom rybárskom jazere.

Štúrovo je vzdialené od Bratislavy 148 km. Do Maďarskej republiky vedie cez Dunaj most zo Štúrova do Ostrihomu. Ostrihom je známy svojou dominantou bazilikou, a bohatým kultúrnym životom. Od roku 2006 funguje v Ostrihome nový celoročne otvorený aquapark.Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907 848 129 Terézia Vassová licencovaný Realitný maklér NARKS. ZABEZPEČÍME VÁM BEZPLATNE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU NA TRHU!

Spolupracujeme so VŠETKÝMI BANKAMI, ktoré poskytujú hypotekárny úver na Slovensku . 


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 891 m2
Úžitková plocha 182 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

VASSE Reality

Terézia Vassová

zobraziť telefón