logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Čadca, 72 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2278693

Lokalita: Čadca
Ulica: Okružná
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2021
72 m2
129 900 €

Trojizbový byt po rekonštrukcii - Čadca, REZERVOVANÝ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj veľmi príjemný 3 - izbový byt s balkónom po úplnej rekonštrukcii na ulici Okružná v Čadci. Má výmeru viac ako 72 m2, pôsobí priestranne a so zariadením luxusne. V celom byte sú vymenené rozvody elektriny, nové omietky aj podlahy, vymenené okná za plastové s izolačným sklom. Patria k nemu dve pivničné kobky v suteréne, parkovacie miesto zabezpečuje bezproblémové parkovanie pred vchodom do bytového domu. Byt sa ponúka zariadený serióznym nábytkom vrátane spotrebičov v kuchynskej linke, vyrobenej na mieru. Bytový dom je zateplený. Voľný ihneď – odporúčame.


Byt je príjemne presvetlený a vzdušný. Nachádza sa  v jednej z najpríjemnejších lokalít na bývanie - v blízkosti sa nachádzajú: obchody, škola, škôlka, nemocnica, kostol, zastávka autobusu. Ponúka sa zariadený – nábytok, kuchynská linka a jej vybavenie spotrebičmi, vstavané skrine. 


Naša cena: 129.900 eur + zľava pri rýchlom jednaní, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 72 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón