logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka, 130 m², Novostavba ID: 2278562

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Námestie hraničiarov
Úžitková plocha: 130 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2021
130 m2
469 900 €

3-izbový byt na predaj v Dominante, Námestie hraničiarov, Petržalka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Zenith Reality Vám ponúka na predaj prekrásny 3 izbový byt v Dominante, s celkovou obytnou plochou 101,60 m2, priamo v zelenom srdci Petržalky, na Námestí Hraničiarov 31 v Bratislave. Byt sa nachádza v bytovom komplexe Dominant na najvyššom 7 podlaží - nižšia časť komplexu. Dominant bol skolaudovaný a daný do užívania v roku 2008. Bytový dom Dominant je vybavený vlastnou občianskou vybavenosťou od DM Drogérie, Tesco potraviny, ČSOB banka, dve reštaurácie a na skok od domu sa nachádzajú vynikajúce Petržalské Langoše.

Celková rozloha ponúkaného bytu predstavuje postačujúcich 101,60 m2 a byt je klimatizovaný značkovou klimatizáciou Daikin, ktorá je regulovaná pomocou aplikácie (pred príchodom domov, si byt vychladíte do požadovanej teploty). K bytu prislúcha aj kompletne zastrešená terasa o celkovej rozlohe 29 m2. Terasa je pokrytá kamennou podlahou. Plus k bytu sa predáva jedno priestranné garážové státie o rozlohe 22,74 m2.

Obhliadky bytu sú po vzájomnej dohode kedykoľvek možné. Stačí navrhnúť termín a prispôsobíme sa Vám.

Jedna z najväčších výhod bytového domu je vzdialenosť od Petržalskej dostihovej dráhy a lesoparku Starý Háj ktorý sa rozprestiera okolo veľkého a malého Draždiaku. Priamo pri dome je novo vybudované pripojenie na cyklotrasu okolo Petržalky, buď popri Chorvátskom ramene alebo popri Dunaji s výborným cyklistickým napojením. Bytový dom sa nachádza pri viacerých školách, škôlkach a na skok sa nachádza aj zdravotné stredisko a výborná zubárka "cez cestu". Všetka táto občianska vybavenosť sa nachádza doslovne na pešo.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchyňou o rozlohe 41,10 m2 s dvoma výstupmi na terasu, z dvoch samostatných izieb (14 m2 a 16,70 m2), v byte sa nachádzajú dve samostatné toalety, jedna priestranná kúpeľňa, špajza v kuchyni, sklad s práčovňou a priestranná chodba s veľkým šatníkom (Pôdorys bytu Vám pošleme na vyžiadanie). Štandard bytu pozostáva: podlahy v izbách z kvalitných laminátových parkiet, podlahy a obklad stien sú Gresové, klimatizácia Daikin, dizajnová tapeta v obývacej časti, originálnym kameňom obložená stena v kuchyni, plus v celom bytu sú dizajnové svietidlá.
.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (dokončenie 8 2021) a predáva sa po dohode kompletne a veľmi vkusne zariadený.

Vybavenie bytu: vstavané skriňové zostavy na chodbe, v spálni, v detskej izbe a v sklade. V sklade ostáva nová práčka so sušičkou, plus policová zostava. V obývacej izbe ostáva po dohode s majiteľmi kompletné zariadenie, okrem osobných vecí. Kuchyňa ostáva kompletne zariadená spotrebičmi ako Siemens umývačka riadu, Whirpool elektrická a mikrovlnná rúra, drez Franke, chladnička s mrazničkou a filtračný digestor. Spálňa a detská izba ostanú zariadené po dohode s majiteľmi bytu.

Okolie bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť na pešo a bytový dom má ľahké napojenie na hlavný dopravný uzol mesta. Priamo pod domom sú malé potraviny Tesco Expres a na skok väčšia Billa. Priamo pri dome sa nachádza aj veľmi obľúbená Petržalská klubovňa, pizzeria alebo dnes už skoro legendárne Petržalské langoše na rohu. Do starého mesta je to od domu elektrickou kolobežkou iba päť minúty po Starom "novom" moste. Priamo pri dome sa nachádza autobusová zástavka MHD s vynikajúcim napojením do celej Bratislavy.

Cena za byt s príslušenstvom a vybavením je 469.900,- €, k bytu sa predáva garážové státie za cenu 25.000,- €. V uvedenej cene bytu je zahrnutá odmena pre sprostredkovateľa za kompletný právny servis od autorizácie kúpnej zmluvy advokátom, návrh na vklad, protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti až po asistenciu s prehlasovaním na energie a u správcu.

Zodpovedný maklér: Maroš Huťa, kontakt 0903 259 219, email: huta@zenith-reality.sk

Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 130 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 7

Kontaktné údaje

Zenith Reality s.r.o.

Maroš Huťa

zobraziť telefón