logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, Levice, 50 m², Pôvodný stav ID: 2278021

Lokalita: Levice
Ulica: Podlužany
Výmera pozemku: 1406 m2
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2021
50 m2
38 000 €

Viničný domček Podlužany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj viničný domček - rekreačný domček na slnečnom pozemku v tichej časti obce Podlužany na pozemku o celkovej výmere 1406 m2 a šírkou pozemku 7,5 m2.
Domček bol postavený z miešaného stavebného materiálu tehla a kvadra, strechu má sedlovú, v domčeku sa nachádza jedna izba, kuchyňa, malá miestnosť kde sa nachádza suché wc a vstup do pivnice - vínnej.
Domček je v pôvodnom zachovalom stave, kúrenie je možné na pevné palivo - krbové kachle, inak na domčeku nie sú zavedené žiadne IS, elektrika je tesne pred pozemkom, možnosť sa napojiť a vodu majú susedia vŕtanú studňu, takže je tiež možnosť si dať navŕtať studňu.
Na pozemku sa nachádzajú krásne upravené ovocné stromy - jablone, hrušky, slivka, broskyňa a višňa, plus v zadnej časti pozemku je vysadený vinič kde je cca 300 koreňov hrozna, ako Pesecká Leánka a rôzne odrody stolového hrozna.
Pri vážnom záujme na cene dohoda možná!
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 406 m2
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón