logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vráble, 1077 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2277630

Lokalita: Vráble
Ulica: Podmájska
Výmera pozemku: 1077 m2
Celková plocha: 158 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2021
0 m2
180 000 €

Predáme 4-izb. rodinný dom, 158 m2, pozemok 1077 m2, Vráble, o. Nitra

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE v našej ponuke!

Ak preferujete bývanie v rodinnom dome v tichej časti mesta Vráble, mimo ruchu hlavnej cesty, dávame Vám do pozornosti 4-izbový rodinný dom na predaj.

Rodinný dom bol postavený v roku 1973, materiál obvodových múrov je kváder, priečky z pálenej tehly. Drevený krov, pálená strešná krytina. Výmera plochy domu je 134 m2.

V roku 1975 bola realizovaná prístavba s rozlohou 24 m2 so samostatným vstupom, chodbou a jednou izbou, ktorú je potrebné zrekonštruovať. Strecha nad touto časťou je plochá, krytina plech. Prístavba je prepojená s domom cez kuchyňu.

Fasádna omietka škrabaný brizolit, bez zateplenia, vnútorné omietky vápenné štukové, hladené.

Pozemok prislúchajúci k nehnuteľnosti je o výmere 1077 m2, šírka od ulice 18 m. Na pozemku sa nachádza altánok a plechový sklad náradia.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 3 samostatné priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora.

Z pozemku je vstup do pivnice s výmerou 57 m2, kde sa nachádza technická časť a skladové priestory.

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je k dispozícii elektrická energia, plyn, mestská voda, kanalizácia a vŕtaná studňa s hĺbkou 9 m, ktorú je možné využiť na polievanie pozemku. V kuchyni je predpríprava na klimatizačnú jednotku.

Ohrev teplej vody a kúrenie v dome je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom napojeným na liatinové a panelové radiátory.

V dome boli vymenené plastové okná so žalúziami a vchodové dvere, v miestnostiach a v chodbe uložená plávajúca podlaha, v sociálnom zázemí dlažba, nová kuchynská linka so spotrebičmi - sklokeramická varná doska, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, digestor, keramický drez.

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Mesto Vráble ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - nákupné centrá Tesco, Lidl, Jednota, banky, školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia, dostatok študijných príležitostí a pracovných možností v priemyselnom parku.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete si dohodnúť termín stretnutia alebo potrebujete zodpovedať doplňujúce otázky, neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0905 523 619  alebo prostredníctvom e-mailu: micikova.zuzana@micikovapartners.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 1 077 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Mičíková & Partners, s.r.o.

Mgr. Zuzana Mičíková

zobraziť telefón