logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vráble, 120 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2277197

Lokalita: Vráble
Ulica: Hliníková
Výmera pozemku: 1073 m2
Celková plocha: 120 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 29.11.2021
120 m2
Cena na vyžiadanie

Ubytovanie pre firmy! Rodinný dom na prenájom, Vráble, okr. Nitra

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ste spoločnosť, ktorá hľadá pre svojich zamestnancov ubytovanie v blízkosti Nitry? Skvelou možnosťou pre Vás je ponuka dlhodobého prenájmu v rodinnom dome nachádzajúceho sa  na Hliníkovej ulici v meste Vráble, ktoré je vzdialené 20 km od okresného a krajského mesta Nitra a 7 km od Atómovej elektrárne Mochovce.

Táto nehnuteľnosť disponuje úžitkovou plochou cca 120 m2. Z dispozičného hľadiska rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, z haly s možnosťou využitia ako spoločenskej miestnosti, 3 nepriechodných izieb, kúpeľne s toaletou a kuchyne so špajzou.

Výhodou prenajímaného rodinného domu je možnosť parkovania viacerých motorových vozidiel vo dvore objektu a využívanie prislúchajúceho pozemku o výmere 1.073 m2.

Zariadenie domu, t.j. postele, skrine, jedálenský stôl, stoličky, kuchynská linka, elektrický sporák, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, ďalšie zariadenie bude doplnené podľa dohody s nájomníkom.

Nehnuteľnosť je určená výhradne pre skupinu pracovníkov firmy – 6 - 7 osôb.

Cena prenájmu je vo výške 200 €/mesiac/osoba vrátane zariadenia, poplatkov za spotrebované energie, poplatku za internet a TV. Pri podpise zmluvy sa skladá depozit vo výške mesačného nájomného. Uprednostňujeme spoľahlivého nájomcu na dlhodobý prenájom.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vypracovaný.

Ak je pre Vás táto ponuka zaujímavá, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu micikova.zuzana@micikovapartners.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 1 073 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Mičíková & Partners, s.r.o.

Mgr. Zuzana Mičíková

zobraziť telefón