logo reality.sme.sk

Hotel, penzion, Vernár, 2000 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2276986

Lokalita: Vernár
Ulica: Suchá
Celková plocha: 900 m2
Úžitková plocha: 2000 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
2 000 m2
949 000 €

PREDAJ: Penzión + Rodinný dom - Vernár - Slovenský raj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Túžili ste vlastniť penzión v obklopení lesa a mať ho ako svoje rodinné podnikanie? Chcete bývať v jeho blízkosti a mať všetko stále pod kontrolou? Ak je to tak, máme pre Vás  2 v 1.A k tomu bonus o ktorom sa dozviete na konci :-)Novozrekonštruovaný Penzión SABINA sa nachádza v krásnom prostrední na pomedzí Slovenského raja a Nízkych Tatier v obci Vernár pod Kráľovou hoľou.Je vyhľadávaným ubytovaním pre rodiny, turistov, detské lyžiarske zájazdy ( lyžiarsky areál je priamo v obci Vernár ), alebo len tak, urobiť si pekný víkend vo dvojici.PENZIÓN:Ponúka celkovo 43 lôžok, reštauráciu s barom, spoločenskú miestnosť, wellness, detskú izbu plnú hračiek, altánok s krbom a dostatok parkovacích miest priamo vo dvore penziónu.Vaši klienti budú mať na výber:
 • 4 dvojlôžkové izby

 • 6 rodinných izieb pre 5 osôb

 • 1 rodinný apartmán pre 5 osôbKaždá iba má vlastnú kúpeľňu a všetky izby na poschodí majú východ na balkón. V spoločenskej miestnosti na prízemí si Vaši klienti zahrajú stolný tenis, biliard, stolný futbal, alebo si len tak posedia pri stole a urobia si pekný večer? Pre ubytovaných hostí je k dispozícii wellnes s vírivkou, fínskou saunou a ležadlami na relax a oddych. Na dovre sa nachádza altánok s krbom a grilom, ak by hostia chceli oslavovať, alebo grilovať.RODINNÝ DOM: ( 3D prehliadka  TU )Samostatný dom Vám poskytuje úžasnú možnosť bývania a zároveť dohliadať na každodenný chod penziónu. Na prízemí sa nachádza:
 • vstupná chodba

 • WC

 • komora

 • kuchyňa

 • jedáleň

 • obývačkaNa poschodí nájdete:
 • 3 spálne

 • kúpeľňu s WC 

 • šatníkA BONUSOM k penziónu a rodinnému domu je, že pre personál máte separátne ubytovanie pre 6 osôb v areáli penziónu. K dispozícii je upravený domček pre 2 osoby a mobilný dom pre 4 osoby, takže Vám ponúkame 3 v 1 a to:
 1. Ubytovanie pre hostí

 2. Bývanie pre majiteľa

 3. Ubytovanie pre personálZaujala Vás táto ponuka? Už dlho sa pohrávate s myšlienkou zmeniť svoj život a začať rodinné podnikanie  bez dodatočných investícií?  Teraz sa to môže všetko zmeniť. Tak ako vidíte penzión a dom na 3D prehliadke, tak ho preberiete a pokračujete v tom čo majiteľka dlhé roky budovala.Výborná reputácia a meno penziónu SABINA, je zárukou, že sa hostia stále radi vracajú, lebo vedia, že personál sa na každého svojho hosťa teší a urobí všetko preto, aby sa cítil ako doma. Hovorí o tom aj vysoke hodnotenie Booking.com so známkou 9,3.S financovaním si nerobte starosť, vieme Vám s ním pomôcť a nastaviť ho tak, aby ste vy, ako záujemca bol spokoný a taktiež majiteľka, ako predávajúca.Nezabudnite si pozrieť aj videoprehliadku, klik TU, aby ste mali rýchly prehľad o tom, čo kupujete :-)Tešíme sa na Vás pri osobnej obhliadke. 


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 2 000 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

SomDoma, s.r.o.

Mgr. Art. Vladimír Michalko

zobraziť telefón