logo reality.sme.sk

Objekt pre obchod, Osikov, 602 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2276949

Lokalita: Osikov
Ulica: Osikov 109
Pivničná plocha: 93 m2
Výmera pozemku: 237 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 290 m2
Celková plocha: 602 m2
Úžitková plocha: 602 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
602 m2
Cena na vyžiadanie

Polyfunkčný objekt vhodný na bývanie a podnikanie v Osikove

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

KING REAL Vám exkluzívne ponuka na predaj budovu po celkovej rekonštrukcii vhodnú na bývanie a podnikanie v obci Osikov okr. Bardejov. Budova má celkovú rozlohu 602 m2. Pozemok má rozlohu 237m2. Budova je vymurovaná z tehál a prešla v roku 2016 rekonštrukciou vnútorných ako aj vonkajších priestorov, vrátane výmeny elektrických, vodovodných, kanalizačných a vykurovacích rozvodov ako aj rekonštrukciou sociálnych priestorov. Budova energetický certifikát nemá.Budova pozostáva z pivnice o rozlohe 93 m2, kde okrem chodby sú umiestnené 3 samostatné pivničné priestory, používané ako sklady.1. Nadzemné podlažie o rozlohe 197 m2 pozostáva z 2 priestorov pohostinstva s kapacitou 50 miest na sedenie, salónik s kapacitou 30 miest na sedenie, sklad a terasu s dreveným prístreškom, sociálne priestory (wc pre mužov a ženy) chodba a vonku rampa. Toto podlažie je po malej úprave vhodné aj na iné podnikateľské účely ako obchodné priestory napr. na prevádzkovanie obchodu s potravinami.2. Nadzemné podlažie o rozlohe 160 m2 pozostáva z 4 izieb, kúpelne s wc a kuchyne. Veľká hala s barom a kuchyňou sú využívané pre rôzne spoločenské akcie pre obyvateľov obce (rodinné oslavy, krstiny, a pod.) s kapacitou 45 miest na sedenie. Tento priestor je vhodný po malej úprave aj na užívanie ako samostatná bytová jednotka napr. apartmán alebo 4 izb. byt alebo na podnikateľské účely napr. kancelárie, výrobu, sklady.3. Nadzemné podlažie je podkrovie o rozlohe 150 m2 po prestavbe tiež vhodné na bytové alebo podnikateľské účely.Predajná cena: 155.000 Eur + možná dohoda na cene pri obhliadke 

Možnosť financovania aj na hypotéku

Obec Osikov s počtom obyvateľov 988 sa nachádza medzi mestami Bardejov (16 km) a Prešov (27km). Obec má vybudovaný vlastný vodovod, plyn, kanalizáciu a čističku odpadových vôd. Nachádza sa sem materská škola, základná škola 1.- 4. ročník.Výhody nehnuteľnosti:

- ide polyfunkčný objekt vhodný na podnikateľské účely ako aj na bývanie

- nehnuteľnosť je po rekonštrukcii a je umiestnená v centre obce

- pred budovou a za budovou je možnosť parkovania autami

- budova má vlastnú rampu a terasu s prístreškomV prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. 0903 738 901, mailom: martin.kulka@kingreal.sk alebo osobne v kancelárii na ul. Hviezdoslavova 1 (Hotel pod Bránou) v Bardejove. 

Poskytujeme kompletný realitný servis vrátane poradenstva pri vybavovaní hypotekárneho úveru.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 9
Úžitková plocha 602 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

KING REAL s. r. o.

Ing. Martin Kuľka

zobraziť telefón