logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Pečovská Nová Ves, 316 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2276918

Lokalita: Pečovská Nová Ves
Ulica: Hlavná
Výmera pozemku: 316 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Rodinný dom v obci Pečovská Nová Ves

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE ponúkam na predaj Rodinný dom s pozemkom 316m2 v centre Pečovskej Novej Vsi. Tento rodinný dom pred určitým časom slúžil ako požičovňa a predajňa svadobných šiat a doplnkov. Keďže je na hlavnej trase Prešov - Stará Ľubovňa môže tento objekt slúžiť ďalej ako objekt pre rôzne služby a iné podnikanie. Ďalšou možnosťou je prerábka tohto objektu na bývanie a to bolo aj myšlienkou terajšieho majiteľa. V tomto zmysle bola aj začatá prerábka vnútorných častí na možnosť viacerých bytov. Ale keďže sme v rýchlom podnikateľskom tempe aj myšlienky a zámery sa rýchlo menia :-) Samozrejme je tu aj možnosť tieto 2 zámery spojiť a mať v jednom bývanie aj prevádzku.

obvodové múry - kváder

strecha - strecha bola komplet zrekonštruovaná a položená pôvodná kvalitná škridľa

okná - čiastočne vymenené za PVC + výmena dverí

pivnica - 1x, rozmer cca 4x2m

zateplenie - Polystyren

Rekonštrukcia ( celý spodok budovy bol odizolovaný, z vonkajšej aj z vnútornej strany, výmena okien, v spodných priestoroch je podlahové vykurovanie, v hornej časti je možnosť tiež podlahového vykurovania alebo prípojenia na radiátory) Dolné priestory boli omietnuté sádrovou omietkou Knauf.

Budova má samostatné 4 vstupy do priestorov, ktoré je možné využiť samostatne na nezávislé prevádzky.

IS : všetky IS sú k dispozícií a je možnosť rozdeliť aj na samostatné prevádzky.
https://ARCHEUS-Partners-a-s.vr-360-tour.com/e/TjYBfBehFpg/e?initvars.autorotate.enabled=true - skopírujte si do prehliadača tento link na virtuálnu prehliadku

ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 17 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 316 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

ARCHEUS Partners a.s.

Sylvia Stolariková

zobraziť telefón