logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bánovce nad Bebravou, 230 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2276854

Lokalita: Bánovce nad Bebravou
Ulica: Bánovce nad Bebravou
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 230 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
230 m2
359 000 €

Exkluzívne na predaj luxusný rodinný dom s bazénom neďaleko centra mesta Bánovce n/B

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom, ktorý vás osloví nielen veľkorysým interiérovým priestorom, ale aj záhradou s bazénom a terasou pre oddych a relax.

Samotný dom sa nachádza na pozemku s výmerou 600m2, ktorý je rohový čo umožňuje prístup na pozemok z dvoch strán. ( Hlavný vchod z ulice a bočný ,ktorý umožňuje prístup na pozemok pre parkovanie áut). Lokalita nie je veľmi frekventovaná hoci sa nachádza kúsok od centra mesta. Pozemok je rovinatý, oplotený a obklopený zeleňou čo umožňuje majiteľom maximálne súkromie. Na slnečnom pozemku sa nachádza spomínaný vyhrievaný bazén ku ktorému je prístup z obývacej miestnosti, ale aj cez terasu.Rodinný dom má dve obytné podlažia. Prízemné podlažie je projektované tak aby vstupná hala oddelila tichú zónu domu od priestrannej kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou. Na prízemí sa ďalej nachádza hosťovská izba s privátnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a závesným WC. Dominantným prvkom domu je schodisko ktoré prepája prízemie a horné podlažie.

Galéria na poschodí ozvláštňuje celkový dojem z priestoru, ktorý je otvorený a vďaka veľkým oknám aj presvetlený. Z galérie je umožnený vstup do jednotlivých miestností ktoré sú prepojené spoločnou kúpeľňou s WC. Veľkolepá Spálňa má svoj vlastný šatník ,ktorý je rozmerovo prispôsobený šírke miestnosti. Celé podlažie je veľmi príjemné a útulné aj vďaka bielym kobercom ktoré vytvárajú teplo domova.

Tento 4 izbový dom o výmere 230m2 je vhodný pre rodinu s deťmi ale aj pre tých čo ocenia veľkorysý priestor , zároveň chcú bývať v meste a užívať si zachované súkromie. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2016, ktorá zahrnula okrem iného novú strechu ( bramac), kompletné zateplenie grafitovým polystyrénom ,,open" 10cm , omietky tiež  systém ,,open", plastové okná ( 3 sklo), podlahové plynové kúrenie ( prízemie) radiátory ( poschodie), nová elektroinštalácia, vodoinštalácia. Dom má aj prípojku na elektroauto, kamerový systém, prípravu na krb. Samozrejmosťou je pripojenie na kanalizáciu a mestský vodovod.Plná občianska vybavenosť v dosahu. Maklér odporúča.

cena za nehnuteľnosť je 359.000,- eur

 Obhliadku rada zabezpečí Zuzana Dmitriyev na tel.č. 0918 284 743

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 230 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

MASTER REAL s.r.o.

Bc. Zuzana Dmitriyev

zobraziť telefón