logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Medzilaborce, 100 m², Pôvodný stav ID: 2276309

Lokalita: Medzilaborce
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 893 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
100 m2
43 000 €

Dom s letnou kuchyňou na krásnom pozemku- Medzilaborce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Polovica dvojdomu so samostatným prístupom a vlastným pozemkom sa nachádza v blízkosti centra okresného mesta Medzilaborce. Dom v pôvodnom stave pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, predsiene, komory, chodby a je čiastočne podpivničený. V rámci inžinierskych sietí je napojený na plyn, elektrinu, mestský vodovod a kanalizáciu. Vykurovanie domu zabezpečujú plynové gamatky, v jednej izbe kúrenie dopĺňa aj kachľová pec.
Dom leží na peknom, rovinatom, takmer 9 árovom pozemku. Šírka pozemku je 14 m. a dĺžka 60 m. Prístup k pozemku je hneď z hlavnej, asfaltovej cesty. Súčasťou pozemku je studňa, z ktorej je možné v letných mesiacoch polievať záhradu alebo naplniť bazén. Taktiež na pozemku sa nachádza drevená garáž, v ktorej je možné zaparkovať auto a odložiť si technické náradie. Pri garáži stojí letná kuchyňa, v ktorej je pripojená voda, elektrina a kanalizácia. Atmosféru záhrady spríjemňuje možnosť nazbierania si lieskových a vlašských orechov, malín, černíc a čerešní.
Komfort mesta, blízkosť prírody, súkromie a pohodlie. To všetko ponúka lokalita domu. Oproti domu sa nachádza materská a základná škola. V okruhu 600 metrov od domu nájdete okrem vlakovej a autobusovej zastávky aj poštu, potraviny, pohostinstvo, zdravotné stredisko, hotel a iné predajne a služby. Vo vzdialenosti 12 km. od Medzilaboriec je hraničný prechod s Poľskom.
Mesto je známe múzeom moderného umenia Andyho Warhola, no okrem toho okolie ponúka bohatstvo lesov Východných Karpát, krásnu a čistú prírodu, hubárčenie, široké možnosti turistiky, cyklistiky a v blízkosti je aj lyžiarske stredisko Danová.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 893 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Ing. Tomáš Pira

zobraziť telefón