logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Dúbravka, 70 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2276302

Lokalita: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Pri kríži
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
70 m2
189 000 €

Exkluzívne PNORF – 3i byt, 70 m2, loggia, pivnica, výťah, južná orientácia, ul. Pri kríži, Dúbravka – BA IV.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj zásadne zrekonštruovaný 3i byt, 70 m2, 2./12 p., s presklenou loggiou a pivnicou južnej orientácie s výhľadom na zalesnenú Devínsku Kobylu, nachádzajúci sa na konci Dúbravky na ul. Pri kríži, v lokalite s pohodlným prístupom k verejnej doprave a k diaľnici.

Dispozícia bytu: chodba, vpravo je šatník. Oproti vstupu do bytu je obývacia izba. Vľavo sa nachádza vstup do kuchyne, ďalej samostatná toaleta, za ňou nasleduje kúpeľňa s vaňou a spálňa JV orientácie. Z kuchyne sa dostanete na presklenú loggiu do obývacej izby a tretej spálne.

Nehnuteľnosť prešla zásadnou rekonštrukciou: bytové jadro, plastové okná, podlahy, dlažba, obklady, sanita, vstavaná skriňa na chodbe, šatník, bezpečnostné dvere a iné.

Byt sa nachádza v zateplenom a zrekonštruovanom panelovom bytovom dome s nákladným a osobným výťahom, el. vrátnikom, presklenými spoločnými priestormi, fungujúcou samosprávou, čistým a udržiavaným vchodom.

Bonusy bytu: zateplený a zrekonštruovaný bytový dom s dvoma výťahmi, revitalizované okolie byt. domu s detským ihriskom, v bezprostrednom dosahu zalesnenej Devínskej Kobyly, južná orientácia, dostatok úložného priestoru v byte a okamžitý prístup k ekologickej verejnej doprave.


V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com.
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a
Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 2

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón