logo reality.sme.sk

Pozemky pre rodinné domy, Obid, 845 m² ID: 2276301

Lokalita: Obid
Ulica: Kráľa Štefana
Výmera pozemku: 845 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.11.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ 845m2 STAVEBNÝ POZEMOK NA SÚKROMNEJ ULICI V OBCI OBID

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v novej časti na súkromnej ulici obce Obid, ul. Kráľa Štefana, vo výmere:

- pozemku : 845m2. Rozmery pozemku cca: šírka 38,5m a dĺžka 22m.

K pozemku prináleží aj podiel na súkromnej príjazdovej ceste. Z väčšej časti rovinatý a slnečný pozemok s ideálnymi parametrami je situovaný v zastavanom území obce. Pozemok je oplotený betónovým panelovým plotom. Pozemok bude vyčistený a riadne pripravený na realizáciu výstavby. Svojou rozlohou ponúka možnosť výstavby rodinného domu s veľkou záhradou, poprípade aj možnosť developerského zámeru. Podľa územného plánu obce je pozemok určený na výstavbu prízemného rodinného domu typu bungalov.

Príjazdová asfaltová verejná komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k pozemku, priamo ku pozemku bude zabezpečená súkromná príjazdová cesta. Stavebný pozemok sa predáva už so stavebným povolením na výstavbu rodinného domu. Priamo na pozemku sa nachádzajú nasledujúce IS - verejný vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka a predpríprava na kanalizáciu pred pozemkom. Celá štvrť bude uzavretá len pre troch rezidentov. Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a kúpou ihneď voľná.

Podľa dohody a záujmu klienta je možnosť výstavby rodinného domu zabezpečená priamo investorom (majiteľom), ktorého projektová dokumentácia je už schválená a povolená stavebným úradom obce Obid. Jedná sa o 4-izbový moderný bungalov s prekrytou vonkajšou terasou, zastavaná plocha: 142m2, úžitková(podlahová) plocha: 115m2. Pôdorys a rozmiestnenie vnútorného vybavenia rodinného domu je uvedená v dostupnej fotogalérii. Bližšie info Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo v RK.

Obec Obid disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Obec sa rozprestiera na Podunajskej nížine, na ľavom brehu Dunaja, 7 km od mesta Štúrovo, pri štátnej hranici s Maďarskom, dostupnosť do okolitých miest: Nové Zámky 48km, Komárno 44km, Levice 68km, Nitra 80km, Budapešť 58km, Ostrihom 10km. Bezproblémová dostupnosť na medzinárodné letisko v Budapešti – 60km.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, kompletná občianska vybavenosť, rybolov, turistika, cykloturistika, vodné športy, dostupnosť do okolitých miest.

Cena 57 000 € + pri vážnom záujme možná dohoda na cene

V cene je zahrnutý kompletný právny servis a provízia RK vrátane bezplatného vybavenia najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru !

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 845 m2
Voda Verejný vodovod
Elektrina 230v
Plyn 1
Kanalizácie 2

Kontaktné údaje

IM REALITY s.r.o.

Mgr. Ivan Matejíčka

zobraziť telefón