logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hlohovec, 200 m², Pôvodný stav ID: 2276281

Lokalita: Hlohovec
Ulica: Radlinského
Výmera pozemku: 550 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.11.2021
200 m2
Cena dohodou

PNORF – pôvodný 4i RD, 200 m2, 550 m2, vínna pivnica, roh Radlinského a Jesenského ul., v dosahu centra Hlohovca

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj pôvodný, jednopodlažný, rožný 4-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, vínnou pivnicou a vstupom z Jesenského a Radlinského ulice, nachádzajúci sa v dosahu centra v Hlohovci.
Rodinný dom v tvare písmena L má 2 vstupy, 4 spálne, kuchyňu, komoru, sklad, kúpeľňu a toaletu. Je z ¼ podpivničený. Tiež má zaujímavé stavebné riešenia: vysoké stropy, gánok po celom vnútornom obvode domu, historické previazanie pálených tehál, vysoký krov a iné.
Rodinný dom je pripojený na všetky IS a má vlastnú studňu. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Vykurovanie sa realizuje prostredníctvom plynových gamatiek.
Dom je postavený na oplotenom a rovinatom pozemku s výmerou 550 m2, šírkou z Jesenského ul. 22 m, Radlinského ul. 17 m a len 200 m od najfrekventovanejšej ul. SNP v meste.
Bonusy domu: napriek pôvodnému stavu v dobrej kondícii, vhodný na polyfunkčné alebo komerčné využitie a relatívne tiché prostredie v dosahu centra.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 550 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf - real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón