logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Trenčín, 69 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2275824

Lokalita: Trenčín
Ulica: M. Rázusa
Úžitková plocha: 69 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.11.2021
69 m2
102 423 €

REZERVOVANÉ | Tehlový 2-izbový byt s balkónom na Sihoti I.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDAJ | Tehlový 2-izbový byt s balkónom na Sihoti I.
Kedysi Benešova, Rázusova, Gorkého a dnes ulica Martina Rázusa. Tu nájdete veľký 2-izbový byt, ktorý dýcha históriou.
Dovoľte, aby sme vám prostredníctvom ZAJO Reality, ponúkli na predaj tento byt s ideálnou dispozíciou. Tento priestranný, tehlový byt o úžitkovej ploche 69m2 má aj napriek svojmu veku všetko čo potrebujete, bez ohľadu na to, ktorá ste generácia. Vaše očakávania budú naplnené, či už hľadáte byt na rekonštrukciu s cieľom moderného bývania, alebo byt v retro štýle. Byt sa nachádza na 1. poschodí v 2 poschodovom bytovom dome a pozostáva z priestrannej L-kovej chodby s oknom, špajze, samostatnej toalety s oknom, kúpeľne, spálne, obývacej izby a kuchyne, do ktorej sa vchádza buď z chodby alebo priamo z obývacej izby. Súčasťou bytu je veľký balkón orientovaný prevažne južne. Čistá podlahová plocha bytu je 59,42m2. Každého určite potešia dve veľké pivnice v suteréne domu, jedna drevená a jedna murovaná, spolu o výmere 9,19m2. Orientácia bytu je na dve svetové strany. Na sever je situovaná chodba, wc a kuchyňa, obytné miestnosti a balkón sú orientované na juh. Stav bytu je pôvodný s drevenými parketami, murovaným jadrom a plastovými oknami. V okolí bytového domu je množstvo zelených plôch a stromov. V blízkosti je aj povodie rieky Váh, hrádza a ihriská pre deti. Priamo pred domom sa nachádza zastávka MHD. Okrem toho sú v blízkosti školy, škôlky, športové ihrisko, nákupné stredisko, reštaurácie, vinotéka, lekáreň i zimný štadión. Byt je vzdialený len pár minút chôdze od centra mesta. Na oddych môžete využiť wellness centrum i reštauráciu susediaceho hotela Magnus.
Viac informácií vám radi zodpovieme na osobnej prehliadke bytu.


Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.
Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 69 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

ZAJO Reality, s.r.o.

Tomáš Zajac

zobraziť telefón