logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Levice, 46 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2275001

Lokalita: Levice
Ulica: Ľanová
Úžitková plocha: 46 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.11.2021
46 m2
67 990 €

Pekný, zariadený, slnečný 2 izbový byt - dvojgarzonka, R5, Levice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj pekný, zariadený a slnečný 2 izbový byt - dvojgarzonku v Leviciach n sídlisku R5 s výhľadom do prírody.
Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 3.p./7 s výťahom a je o výmere 46 m2.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, na stenách sú spravené stierky, na podlahe na chodbe, v kuchyni a v kúpeľni je dlažba, v izbách sú plávajúce podlahy, kúpeľňa je murovaná, nové rozvody vody, odpadu a elektriky, v kuchyni je zánovná kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere.
V blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, zastávky MHD, obchody (, Billa, Jednota), park, kostol, benzínová pumpa, detské ihrisko atď. Výborná občianska vybavenosť. Možnosť bezproblémového parkovania pred domom.
Výhodou sú mesačné náklady na bývanie, ktoré sú pre dve osoby s energiami (elektrika, ústredné kúrenie, správcovské poplatky, fond opráv a pod.) do 67 990 €.
Byt je v osobnom vlastníctve. K bytu prislúcha pivnica, výborní susedia.
Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 46 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Nehnuteľnosti Levice s.r.o.

Eva Forgáčová

zobraziť telefón