logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Čadca, 86 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2274419

Lokalita: Čadca
Ulica: Čadca
Úžitková plocha: 86 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2021
86 m2
155 000 €

Luxusný veľkometrážny 2-izbový byt v centre Čadce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD-REALITY Kysuce -  (EXKLUZÍVNE)  ponúkame  na predaj veľkometrážny 2-izbový byt o výmere 86 m2 , bezbariérový,  v centre mesta Čadca. Celá rezidencia je zabezpečená kamerovým systémom, parkoviskom so závorou a s vlastným parkovacím miestom. Byt je vo firemnom vlastníctve, využitie aj ako kancelárie a sídla firmy, možnosť odpočtu DPH.


Dispozícia bytu:
vstupná chodba, WC, izba, kúpeľňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou, špajza. Byt je príjemne presvetlený a vzdušný. Nachádza sa  v jednej z najpríjemnejších lokalít na bývanie - v centre mesta s jeho infraštruktúrou – obchody, škola, škôlka, nemocnica, kostol, zastávka autobusu.


Cena: 155.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 86 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón