logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Kočín-Lančár, 23 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2274155

Lokalita: Kočín-Lančár
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 550 m2
Úžitková plocha: 23 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2021
23 m2
49 000 €

Chata s vínnou pivnicou a udržiavaným vinohradom pod lesom, na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Murovaná chata s pivnicou na víno, kuchyňou a miestom na spanie na vlastnom pozemku s viničom na úpätí Malých Karpát nad obcou Kočín - Lančár, 30 km od Trnavy, na predaj.
Chata má 5 podlaží (na spôsob medzipodlaží), zo vstupnej haly sa dostanete do WC s umývadlom a môžete ísť schodíkmi nahor alebo nadol. Smerom dolu vojdete do kuchynky a pivničky na víno. Smerom hore prejdete väčšou miestnosťou, ktorá je teraz spálňou a na ďalšom podlaží je menšia izba s dvoma posteľami. Chata je postavená z pórobetónových kvádrov, v spodnej časti má betónové podlahy s dlažbou a v hornej časti je drevený strop. Zastrešená je sedlovou strechou, ktorá na jednej strane vytvára dômyselný priestor na uloženie náradia a iných potrebných vecí. Chata je napojená na elektrickú prípojku a v teplých mesiacoch na úžitkovú vodu. Pitnú vodu si treba priniesť zo sebou. Odtok odpadu z WC je do 200 litrového suda, v letných mesiacoch sa využíva skôr suché WC v dolnej časti záhrady. Teplo, alebo romantickú atmosféru vytvoríte založením ohňa v krbe. Na pozemku je vysadený vinič s odrodami Rulandské biele, Veltlín zelený a Savignon. V dolnej časti pozemku je aj záhradka na zeleninu, sklad vinohradníckeho náradia a rastú tam moruše a maliny. Chata s pozemkom sa nachádzajú v oplotenom areáli chatovej osady, hneď pod lesom s nádherným výhľadom na časť Dolného Považia. Prístup ku chate je spevnenou lesnou cestou a auto si môžete zaparkovať priamo pri chate.
V lese pri chatovej osade sa napojíte na turistické alebo cyklistické trasy vedúce cez prírodnú rezerváciu Chríb k opevnenému kostolíku svätého Michala Archanjela, alebo na ďalšie zaujímavé miesta (rozhľadňa pri Klenovej, priehrada pri Chtelnici, Dobrá Voda, Brezová pod Bradlom, Orlie skaly, jaskyňa Veľká pec, skalné okno Malá pec, Prašník a ďalšie), alebo sa môžete len tak túlať a hľadať hríby alebo lesné plody.
V širšom okolí sa nachádza so svojou šikmou vežou mestečko Vrbové 10 km, kúpele Piešťany 20 km, Nové mesto nad Váhom 30 km, prvé slobodné kráľovské mesto na Slovensku Trnava 35 km alebo Trenčín 64 km. Z Bratislavy je to 90 km.
Ak si chcete dorábať vlastné víno, túlať sa po okolí, alebo len chcete vychutnávať ticho na úpätí Malých Karpát, je táto chata ako stvorená pre Vás.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 550 m2
Úžitková plocha 23 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Róbert Vach

zobraziť telefón