logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Nevidzany, 90 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2274153

Lokalita: Nevidzany
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 780 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2021
90 m2
58 000 €

Vidiecky dom vhodný aj na chalupu s veľkou záhradou v malebnej obci Nevidzany 20 km od Prievidze na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dom vidieckeho charakteru neďaleko Prievidze a 35 km od Ilavy. Dom dispozične pozostáva z 3 izieb, kuchyne, dlhej komory a kúpeľne s WC. Je vhodný na rekreačné účely a dá sa upraviť na krásnu vidiecku chalupu. K domu je pristavená letná kuchynka pozostávajúca z 2 izieb a je celá podpivničená. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má novú strechu, plastové dvere a okná. Súčasťou domu, okrem letnej kuchynky, je tiež hospodárska budova. Za domom sa nachádza slnečná záhrada, plná jabloní. Pozemok je celý oplotený a udržiavaný.
Nevidzany ležia na výbežku Hornonitrianskej kotliny pri juhozápadnom úpätí Malej Magury, na dolnom toku potoka Nevidzianka. Zaujímavosťou obce je kaplnka Panny Márie, pomník padlým v SNP a budova panského domu z 18. - 19. stor.
Okolie je bohaté na zaujímavosti, ktoré sa oplatí vidieť. Len 3 km vzdialená je Temešská skala (910 m n. m.), nachádzajúca sa v blízkosti dedinky Temeš, ktorá je krásnym vyhliadkovým miestom v pohorí Malej Magury. Ponúka nielen očarujúce výhľady, ale i skvelú turistiku v každom ročnom období. 4 km od Nevidzian nájdete priehradu Nitrianske Rudno. Na jej brehu s pozvoľným vstupom do vody sa nachádzajú stravovacie a ubytovacie zariadenia, ako aj športoviská rôzneho druhu. Okolie priehrady je bohaté na prírodné krásy. Vybudovaný je tu Náučný chodník, Vodná nádrž Nitrianske Rudno, ktorý vás oboznámi s najvzácnejšími a najviac ohrozenými biotopmi.
Ďalšie zaujímavosti ako Sklársky skanzen - Sklenný sen v obci Valaská Belá, vyhliadková veža Bojnice, či 20 km vzdialené lyžiarske stredisko Homôlka sú len ochutnávkou toho, čo všetko Vám okolie ponúka.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 780 m2
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Róbert Vach

zobraziť telefón