logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kysucké Nové Mesto, 160 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2273796

Lokalita: Kysucké Nové Mesto
Ulica: Námestie Slobody
Zastavaná plocha: 356 m2
Výmera pozemku: 170 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 6 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.11.2021
160 m2
255 000 €

PONUKA : Predaj rodinného domu v Kysucké Nové Mesto (069-12-MACHA)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

(069-12-MACHA)
Ponúkame Vám na predaj meštiansky rodinný dom, ktorý je situovaný v centre mesta, priamo na námestí. Stavebné práce na dome boli zahájené v minulom storočí, predpokladaný rok výstavby sa datuje na rok 1901. Dom je postavený z tehál, predná časť základov budovy je z kameňa, pristavená časť domu je taktiež z tehál. Dom sa skladá z prízemnej a nadzemnej časti a dispozične je riešený následovne: pri vstupnej časti na prízemí so zriadenou priechodovou vydláždenou miestnosťou slúžiacou ako garáž s možnosťou použitia motorického napätia 400 V, ďalšou vedľajšou miestnosťou, slúžiacou ako obývacia miestnosť( možnosť použitia na komerčné účely), kúpeľňou so sprchovým kútom, samostatným WC, technickou miestnosťou s kotlom na drevo a s možnosťou ďalšieho použitia kotla na plyn, technická miestnosť je vybavená elektrickým bojlerom slúžiacim na ohrev vody, kuchyňou s krbovou vložkou, obývacou miestnosťou s krbovou vložkou, ďalšou miestnosťou slúžiacou ako spálňa. Miestnosti sú priechodové, okná sú pôvodné drevené kastlíkové.
Prístup na obytné poschodie je riešený dvoma drevenými schodiskami. Prvé schodisko je z prednej časti domu od garážovej miestnosti , druhé schodisko je riešené zo zadnej časti domu. Predná nadzemná časť domu je zriadená podkrovnou priestrannou izbou, slúžiacou ako obývacia miestnosť s murovaným krbom. Je vybavená samostatnou kuchynkou s drevenou podlahou. Presvetlenie miestnosti je zabezpečené troma vikiermi s typovými drevenými oknami Velux. Vikiere spĺňajú podmienky zateplenia podkrovnej časti domu. Miestnosť je riešená priznanou nosnou drevenou trámovou konštrukciou, ktorá je podmurovaná , staticky prenáša a rozdeľuje záťaž strešnej konštrukcie, architektonicky dopĺňa priestor miestnosti. Šikmé steny a ostenie okolo okenných otvorov je riešené štýlovým dekoračným dreveným obkladom . Spálňa na poschodí je dispozične oddelená od obývacej miestnosti so zabudovanými šatníkovými elegantnými skriňami. Na poschodí je samostatný sprchový kút a WC. Na poschodí je zriadená pekná terasa o ploche 20 m2 .
Zo zadnej časti domu je zriadené druhé drevené schodisko so vstupom do veľkej spálňovej izby, ktorá poskytuje 5 lôžok.
Dom nie je zateplený, je napojený na mestský vodovod, kanalizáciu, elektrické rozvody sú menené. Poskytuje taktiež možnosť pripojenia na plyn.
Na pozemku je v zadnej časti zriadený sklad na drevo a dielňa, za garážou je postavená udiareň. Vstup na pozemok rodinného domu je taktiež zabezpečený zo zadnej časti .
Svojou rozlohou poskytuje dom veľký obývateľný dvoj generačný priestor. Miestnosti sa dajú využiť aj na komerčnú činnosť.
Lokalita domu je výborná, centrum mesta poskytuje tie najlepšie možnosti realizácie a občianskej vybavenosti.
Náklady na domácnosť pre štvorčlennú rodinu mesačne sú pomerne nízke: elektrina 60€, teplo 40€, voda 35€. Výhodou je vykurovanie drevom k tomu určenom kotle.

Cena nehnuteľnosti : 255 000€
V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis
V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s vybavením hypotéky na financovanie kúpy nehnuteľnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet terás 1
Výmera pozemku 170 m2
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Ing. Ladislav Chrenšč

zobraziť telefón