logo reality.sme.sk

Iný objekt na bývanie, Rejdová, 478.50 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2271948

Lokalita: Rejdová
Ulica: Americké námestie
Výmera pozemku: 219 m2
Úžitková plocha: 478.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.11.2021
478,5 m2
148 800 €

Na predaj murovaný bytový dom v obci Rejdová - okres Rožňava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk alebo 0948 385 289), ponúka na predaj murovaný bytový dom bez výťahu, v ktorom sa nachádza celkovo 6 bytových jednotiek, každá o rozlohe 79,75m².Dve bytové jednotky boli čiastočne zrekonštruované, kde boli vymenené plastové okná, vchodové dvere, radiátory, čiastočne plávajúca podlaha, nová kuchynská linka a nová kúpeľňa.
Ostatné byty sú v pôvodnom stave, je tam nevyhnutná rekonštrukcia.Dispozície všetkých bytov pozostávajú z veľkej vstupnej predsiene, z troch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, WC a komory.


Ku každému bytu prináleží veľká loggia o rozlohe 4,15m², z celkovej výmery bytu, ktorá poskytuje nádherné výhľady na obec a okolitú prírodu.


Obytné miestnosti sú nepriechodné.V bytovom dome je umiestnené centrálne kúrenie, ktoré momentálne nie je funkčné. Vzhľadom na to predošlí majitelia využívali na kúrenie vlastné pece umiestnené priamo v bytových jednotkách, kde ku každej z nich prináleží aj vlastný komín.Bytový dom je podpivničený. Parkovanie v areáli domu je bezproblémové, prípadne je tu možnosť na výstavbu garáží hneď vedľa domu.Objekt je vhodný ako investícia na modernú rekonštrukciu pre mladé rodiny, či na rekreačné účely nakoľko sa nachádza v obci Rejdová, s kompletnou občianskou vybavenosťou, neďaleko lyžiarskeho strediska Ski Rejdová.V prípade záujmu ma kedykoľvek kontaktujte.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 219 m2
Úžitková plocha 478,5 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

Kristína Jurgová

zobraziť telefón