logo reality.sme.sk

Apartmán, 1 m², Novostavba ID: 2271779

Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.11.2021
1 m2
276 000 €

Nový, luxusný a kompletne zariadený 2 spálňový apartmán so spoločným bazénom v Cumbre del Sol, Costa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Novopostavené apartmány s modernou architektúrou, 2 spálňami a 2 kúpeľňami, kuchyňou otvorenou do obývačky, terasou a záhradou.

Apartmán je veľmi pohodlný, nachádza sa na prízemí, maximálne využívajúc stredomorské svetlo. Jeho byvanie je zamerané na komfort s podlahovým kúrením, teplou a studenou klimatizáciou. Súčasťou sú elektrospotrebiče a projekt dekorácie, ktorý mu dodá štýl a teplo. Spoločné priestory sú určené na oddych a zábavu. 

Komplex je obklopené výnimočným prostredím, v ktorom je zvýraznený prekrásny výhľad na Stredozemné more, ideálna prostredie na trávenie voľného času s rodinou v spoločných priestoroch s rôznymi bazénmi, veľkými terasami na opaľovanie, spoločenským klubom, ihriskami pre deti, pretože vďaka svojej polohe vám umožní uskutočniť aj zaujímavé turistické túry, ako je aj tá, ktorá vás zavedie do Cala Llebeig, jedinečnej enklávy na pobreží Costa Blanca.

Môžete tiež využiť všetky služby, ktoré sú zahrnuté v Residential Resort Cumbre del Sol, obchodná zóna, supermarket, kaderníctvo, lekáreň, bary a reštaurácie, tenisové kurty, turistické chodníky, medzinárodná škola Lady Elizabeth School, hipico centrum, pláž a zátoky s plážovými barmi, v blízkosti sú prvotriedne reštaurácie ocenené hviezdičkami Michelin, golfové kluby, námorné kluby, jednoducho, všetky služby, ktoré potrebujete k životu a užívaniu si života po celý rok.

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: novostavba, Celková plocha: 122 m2, Typ poschodia: prízemie, Počet izieb: 2, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Energetický certifikát: áno, Klimatizácia: áno, Parkovanie: áno, Typ: exteriérový, Zariadenie: zariadený, Terasa: áno

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ŠPANIELSKENEHNUTELNOSTI.SK

Eva Rohrman Madova

zobraziť telefón