logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Kamenica nad Hronom, 372 m² ID: 2268972

Lokalita: Kamenica nad Hronom
Ulica: rekreačná oblasť pri Hrone
Výmera pozemku: 372 m2
Celková plocha: 372 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.11.2021
0 m2
10 000 €

Na predaj záhrada , altánok, drevená chatka pri Hrone vhodné pre rybára pri obci Kamenica nad Hronom 4 km od Štúrova .

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Len u nás! Ponúkame Vám na predaj záhradu v rekreačnej lokalite pri Štúrove pri obci Kamenica nad Hronom. Pozemok je vysporiadaný s rozlohou 372m2.  Na pozemku je altánok cca 5x 4 m s krásnym výhľadom na rieku Hron. Drevená chata je staršia-  cca 2x3m s menšou terasou, v chate je posteľ , skriňa, momentálne nezateká .

Pozemok s výmerou 372 m2 je svahovitý a sú na ňom vysadené ovocné stromy a okrasné kríky. Od altánku vidieť rieku Hron, kde si vychutnáte čaro tejto prírody. Plánuje sa napojenie sa na elektrinu, pozemok je otočený na južnú stranu doporučujeme solárnu energiu.Vodu máme nájdenú prútikárom na 2 miestach, treba tam spraviť len vŕtanú studňu. Pozemok je oplotený, pod pozemkom možnosť parkovania. Pozemok je terasovitý. Bezpovodňová oblasť, vhodné pre rybára. Pozemok sa nachádza na krásnom, tichom, nerušenom mieste, možnosť úplného relaxu. Pekné pokojné miesto uprostred prírody, ideálne na oddych v lete aj v zime. Prostredie ponúka možnosť prechádzok, bicyklovania, člnkovania, rybárčenia, hubárčenia, kúpania sa, na pobyt na čerstvom vzduchu, vhodné pre deti a astmatikov. Možnosti turistiky: náučným chodníkom od Kamenici nad Hronom cez Kováčovské kopce až do Kováčovej. Termálne kúpalisko v Štúrove ponúka celkom 12 zážitkových bazénov, z toho 6 celoročne otvorených. Okrem bazénov ponúkame zábavu aj v toboganovom parku, na multifunkčnom športovom ihrisku, na kolotočoch, v lanovom parku a na celoročne otvorenom rybárskom jazere.

Štúrovo je vzdialené od Bratislavy 148 km. Do Maďarskej republiky vedie cez Dunaj most zo Štúrova do Ostrihomu. Ostrihom je známy svojou dominantou bazilikou, a bohatým kultúrnym životom. Od roku 2006 funguje v Ostrihome nový celoročne otvorený aquapark.

Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907 848 129 licencovaný Realitný maklér NARKS alebo t.vasssova@vassereality.sk .  


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 372 m2
Voda Prameň
Plyn 3
Kanalizácie 3

Kontaktné údaje

VASSE Reality

Terézia Vassová

zobraziť telefón