logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Veľké Úľany, 188 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2263995

Lokalita: Veľké Úľany
Ulica: Zoltána Fábryho
Zastavaná plocha: 188 m2
Výmera pozemku: 800 m2
Celková plocha: 188 m2
Úžitková plocha: 188 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.11.2021
188 m2
115 000 €

4-i rodinný dom v skvelej lokalite (800 m2 pozemok)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradnom zastúpení predávame štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Úľany (okr. GA) s vynikajúcou dostupnosťou do Bratislavy a okresných miest Senec a Galanta (výborné spoje hromadnej dopravy).

Dispozícia: 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom, chodba v tvare “L”.

Rodinný dom bol postavený koncom 70-tych rokov a nachádza sa v kľudnej zastavanej časti obce na celkovo 800 m2 pozemku. Dom je čiastočne podpivničený, disponuje i povalou. Parkovanie je možné v garáži (1x vozidlo) v pivnici alebo priamo na pozemku (2-3x vozidlá) alebo pred domom.

Nehnuteľnosť je vhodná na rekonštrukciu, momentálne je neobývaný a čaká na svojho nového majiteľa, kto jej znovu bude venovať dostatočnú pozornosť a vykoná potrebné rekonštrukčné práce.

Kuchynská miestnosť je v pôvodnom stave, plánovala sa prerábka a premiestnenie kuchyne do obývacej miestnosti, ktorá ponúka dostatočne veľký priestor na realizáciu tohto účelu.

Nehnuteľnosť ďalej disponuje žumpou (dá sa napojiť na obecnú kanalizáciu) a studňou, vykurovanie zabezpečuje plynový kotol zn. Bosch.

Na rodinnom dome boli vymenené všetky okná na plastové, modernizáciou prešli i vykurovacie telesá.

Na oplotenom pozemku sa nachádza i staršia hospodárska budova (HB), s možnosťou využitia aj ako odkladací priestor na náradia.

Zastavaná plocha RD: 188 m2
Zastavaná plocha HB: 33 m2
Veľkosť pozemku: 800 m2 (šírka 16 m, dĺžka 50 m)

Obec Veľké Úľany disponuje skvelou občianskou vybavenosťou: potraviny, reštaurácia, materská škola, základná škola, kostol, pošta banka, kúpalisko, zdravotné centrum – obvodný lekár, zubár, gynekológ, detský lekár, lekáreň.

Dom je neobývaný, je kúpou voľný a môže byť ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranný rodinný dom s dostatočne veľkým pozemkom, ktorý si môžu upraviť podľa vlastných predstáv, preto ak by ste mali záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 800 m2
Úžitková plocha 188 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

BDO Invest s.r.o.

BDO Invest s.r.o.

zobraziť telefón