logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Kráľová pri Senci, 9266 m² ID: 2263898

Lokalita: Kráľová pri Senci
Ulica: ...
Výmera pozemku: 9266 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.11.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemok 9.266m2, Kráľová pri Senci

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ste milovníkom prírody, máte radi súkromie? V tom prípade je táto ponuka pre Vás.
Ponúkam Vám na predaj pozemok v obci Kráľová pri Senci vo východnej časti extravilánu v rovinatom teréne, v lokalite miestnej časti Janovské na pravom brehu toku Čierna Voda. V blízkosti sa nachádza Jánovský dvor a Včelárske múzeum. Pozemok sa nachádza v blízkosti Senca - a je napojený na hlavnú komunikáciu. Na pozemku sa nachádzajú IS – voda a elektrika. Odpad sa môže riešiť septikom, alebo čističkou odpadových vôd. V zmysle územno-plánovacej informácie je pozemok možné využiť na rekreačné účely, rozvoj malých rodinných fariem, gazdovstvá, usadlosti, chov hospodárskych zvierat, prevádzka poľ. výroby, a poľ. služieb s využitím pre vidiecky cestovný ruch, agroturistika.
Parcely registra „C“ - zastavané plochy a nádvoria a ovocný sad.
Prístup k pozemku je po obecnej spevnenej komunikácií.
Plocha pozemku je 9.266m2
Aktuálne ÚPI k nahliadnutiu.
Pozemok je kúpou voľný.
Cena a UPI v RK.
Kontakt na obhliadky: Mrižo
Tel.: 0905 353 252
TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00hod. aj v SO a NE
E-mail: mrizo@mojagent.sk

Fotografie nehnuteľnosti a text sú dielom a majetkom realitnej kancelárie © MojAgent.
Ak potrebujete predať aj Vy svoju nehnuteľnosť a chcete aby bola kvalitne odprezentovaná, môžete sa s dôverou obrátiť na nás a urobíme maximum aj pre predaj vašej nehnuteľnosti ..
Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 9 266 m2

Kontaktné údaje

Brassica, s.r.o.

Ivan Mrižo

zobraziť telefón