logo reality.sme.sk

Hotel, penzion, Trenčianske Teplice, 1000 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2261639

Lokalita: Trenčianske Teplice
Ulica: Šrobárova
Zastavaná plocha: 615 m2
Výmera pozemku: 1562 m2
Úžitková plocha: 1000 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.11.2021
1 000 m2
750 000 €

Exkluzívne: Penzion Aqua s reštauráciou a terasou v Trenčianskych Tepliciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba u nás, Vám ponúkame na predaj Penzión Aqua s reštauráciou, terasou a parkovacími miestami v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na pozemku o rozlohe 1562 m2.


Jedná sa o tehlovú, 3-podlažnú stavbu, ktorá prešla generálnou, kompletnou rekonštrukciou v rokoch 1987 až 1991. Posledná rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2016.


Dispozícia:


Prvé podlažie (prízemie): vstupná hala s recepciou a schodiskom, reštaurácia s barom, kuchyňa, sociálne zariadenie - hygienické priestory, skladové priestory, sauna a kotolňa.


Druhé podlažie: hala so schodiskom, technická miestnosť (práčovňa, druhá kotolňa), chodba, 5x 1-izbový apartmán, 3x 2-izbový apartmán,  miestnosť pre chyžnú a veľká spoločná terasa s barom.


Tretie podlažie (podkrovie): hala so schodiskom, technická miestnosť, 5x 1-izbový apartmán, 2x 2-izbový apartmán a miestnosť pre chyžnú.


Je napojený na všetky IS (voda, elektrika, plyn, kanalizácia, internet).


Vedľa penziónu je betónová plocha s možnosťou parkovania pre 9 áut. Rozšírenie parkovacích miest je možné o ďalších cca 150 m2 úpravou pozemku čo patrí k penziónu.


Jedná sa o zabehnutý penzión, s kompletným vybavením a personálom, stojaci na výbornom strategickom mieste, s bezproblémovým prístupom, kúsok do centra mesta a parku. Je ideálne ho naďalej využívať na pôvodný účel, ale svojou dispozíciou a možnosťami je vhodný aj na prebudovanie na bytový dom s jednotlivými bytovými jednotkami, komunitným zázemím a bezproblémovým parkovaním.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. 0911 174 991.


Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa vyznačuje svojou históriou a tradíciami, osadené medzi v krásnom horami obklopenom prostredí.


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 000 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón