logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Pružina, 81 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2261429

Lokalita: Pružina
Výmera pozemku: 250 m2
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.11.2021
81 m2
54 900 €

Domček v centre obce a zároveň v spojení Strážovských vrchov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj tehlový domček zo 70tych rokov v centre obce s napojením na všetky inžinierske siete a zároveň v spojení Strážovských vrchov. Nachádza sa na pozemku 250m2 s úžitkovou plochou 81m2 s možnosťou získať ďalší priestor dostavbou podkrovia. Dom prešiel v posledných rokoch rekonštrukciou strechy, el. rozvodov, kúpeľne s WC. Je pripojený na el. energiu vrátane 380V, vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje plyn, pitná voda je z verejného vodovodu, odpadové vody sú zvedené do kanalizácie. Teplo domova je možné podporiť krbom prípadne pieckou na tuhé palivo, pričom napojenie na komín je pripravené v kuchyni a možné aj v izbe.

Na vstupe do domu na prízemí sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do kuchyne a izby, ktoré je možné spolu prepojiť a získať moderný otvorený koncept. Ďalej sa zo vstupnej chodby vchádza do ďalšej izby, ktorá je nepriechodná. Na prízemí je tiež kúpeľňa s WC a technická miestnosť. Na poschodí v podkroví je možné vytvoriť ďalší obytný priestor.

V blízkosti domu sa nachádzajú obchody, koliba, reštaurácia, pizzéria, tržnica, pošta, kostol, MŠ a ZŠ. V obci je aj zdravotné stredisko, lekáreň, salaš, široké možnosti turistiky a cyklotrás. Cez kopec Čičmany, Mojtín, Zliechov, Strážov. Oko potešia skalnaté útvary a prechádzky dolinami spríjemni zurčanie potoka. História obce siaha až do obdobia neolitu, nadýchnuť tejto histórie sa môžete v Dúpnej jaskyni s čelovkou a dobrou obuvou:). Na jazere v obci je možné dohodnúť člnkovanie. Chmelnica ponúka príjemný relax, občerstvenie, nádherné výhľady. V obci môžete zažiť tradičné fašiangy, karnevaly, jarmoky.

Cena je 54 900,- Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. Dom je kúpou voľný.

Radi Vám odpovieme na prípadné otázky. Dohodnime si obhliadku na tel. č.: 0911 501 470

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 250 m2
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Soňa Blažeková

zobraziť telefón