logo reality.sme.sk

Chata, drevenica, zrub, Košická Belá, 132 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2260111

Lokalita: Košická Belá
Ulica: --
Zastavaná plocha: 80 m2
Výmera pozemku: 724 m2
Úžitková plocha: 132 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.11.2021
132 m2
165 000 €

Krásna chata na výnimočnom mieste pri vodnej ploche Ružín, predaj, Košická - Belá, Košice - okolie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj, krásnu chatu na výnimočnom mieste, 45m od vodnej plochy Ružín, Košická Belá, Košice - okolie.

Chata je plne funkčná po kompletnej staršej reknštrukcii, vhodná aj na celoročné užívanie s trvalým pobytom. Celoročnú využiteľnosť skomfortňuje výborný prístup po asfaltovej ceste, 20km od centra Košíc, ústredné kúrenie do radiátorov, prostredníctvom staršieho kotla na tuhé palivo a elektrického kotla, v chladnejších mesiacoch poteší štýlový krb, dotvárajúci jedinečnú atmosféru nehnuteľnosti a skvelého miesta vrámci lokality Ružína.

Chata disponuje taktiež dvoma zdrojmi vody, pričom hlavný zdroj predstavuje obecný tlakový vodovod s kvalitnou pitnou vodou z Opátky a druhým zdrojom je vlastná studňa na pozemku prestrešená miniatúrou stavby Pražského Orloja :-).

Samotná chata má obytnú úžitkovoú plochu cca 110m2 v dvoch podlažiach + 12m2 terasa + 12m2 dreváreň a dielňa s technickým zázemím + 5m2 loggia na podlaží, altánok s vonkajším krbom a úložným priestorom a 5m2 veľká, kopaná klembová vinná pivnica s príjemnou atmosférou.

Stavba je osadená na upravenom svahovitom pozemku s chodníkmi a kaskádami , v osobnom vlastníctve s rozlohou 724m2. Pozemok je kompletne oplotený murovaným plotom a pletivom, v spodnej prístupovej časti so vstavaným parkovacím prístreškom. V hornej časti pozemku sa nachádzajú dva sklady na drevo, či iné potreby a výstup no hornú asfaltovú cestu krytú živým plotom z tují.

Chata s pôdorysom 8 x 10m je priestranná s dobrou dispozíciou, tvorenou z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, jedálenským kútom, kúpeľňou s wc a terasou. V podkroví je predsieň a spálňa s loggiou a krásnym výhľadom na vodnú plochu a okolitú prírodu. V predsieni je taktiež výstup do úplného podkrovného, skladového priestoru s oknom. Dielňa s technickým zázemím a pivnica s drevom sa nachádza v suteréne, prístupné zo západného priečelia, rovnako ako ako aj orientácia všetkých miestností na západ s výhľadom na vodnú plochu. Zaujímavosťou je aj šikovný vikierový výstup z obývacej izby, spojujúci vonkajší altánok a vinnú pivnicu na južnej strane pozemku.

Nehnuteľnosť je murovaná z kvádrov, postavená na betónovom základe, s dreveným zatepleným podkrovím, so sedlovou strechou. V rámci rekonštrukcie chaty bola pôvodná strecha prekrytá novou strešnou konštrukciou, s krytinou zo škridplechu. Strop chaty je drevený, doskotrámový. Exteriér je obložený keramickými obkladmi vrátane chodníkov a terasy. Dôležitou súčasťou rekonštrukcie bolo oddrenážovanie stavby proti vlhkosti.

Nehnuteľnosť má niekoľko skrytých bonusov aj vo forme uzamykania vstupných dverí hliníkovou roletou na diaľkové ovládanie, podkrovnú časť oddelenú elektricky ovládateľným poklopom na vypínač, alarm, dielňa, vinná pivnica, prístup na pozemok z dolnej aj hornej časti.

O chatu bolo láskyplne starané s pravidelnou údržbou a je v dobrom technickom stave. Nepremeškajte túto jedinečnú ponuku chaty, chatodomu, na skvelom mieste, pripravenú k okamžitému užívaniu, či už na rekreáciu alebo k trvalému bývaniu vhodnú pre všetky vekové kategórie.

Cena nehnuteľnosti je 165000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záumu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 724 m2
Úžitková plocha 132 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

PARTNERS REAL s.r.o.

Vladimír Gaži

zobraziť telefón