logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Horná Štubňa, 72 m², Pôvodný stav ID: 2256448

Lokalita: Horná Štubňa
Ulica: Horná Štubňa
Zastavaná plocha: 93 m2
Výmera pozemku: 537 m2
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.11.2021
72 m2
Cena na vyžiadanie

Rodinný dom s pozemkom cca. 530m2, Turčianske Teplice - Horná Štubňa

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ID 309Igor Ambrózy – Expert na reality a online maklér Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj  rodinný dom vhodný na chalupu alebo trvalé bývanie.Lokalita: obec Horná Štubňa, cca. 3 km od mesta Turčianske Teplice.VIAC INFO +VIDEO+ FOTO :    https://ambrozy.sk/horna-stubnaVÝHODY:   Hľadáte dom vhodný na víkendový aktívny oddych alebo na trvalé bývanie, ale za prijateľnú cenu?  Tak možno práve táto ponuka bude pre Vás.


Ponúkame Vám dom 2+1 v kľudnom prostredí, v tichej časti obce. Ak ste napríklad aktívni turisti alebo cyklisti, táto ponuka bude pre Vás určite zaujímavá. Dom je možné prerobiť s využitím podkrovia na 4 izbový.


 


DOM :  Dom je postavený na menšom pozemku o výmere cca. 430m2. Pozemok je oplotený a je mierne svahovitý. Dom má aktívnu elektriku, voda je len zo studne a WC je suché. Kúpeľňa zatiaľ nie je, ale je možné ju dobudovať. 


Popred dom vedie prípojka na obecný vodovod.


Oproti cez cestu je prístavba cca. 45m2, ktorá sa dá využiť napríklad ako garáž alebo na odkladanie bicyklov, lyží a podobne.


  


DISPOZÍCIA:  viď pôdorysy vo foto galérii 


Dom má obývačku spojenú s kuchyňou, spálňu a zadnú izbu so schodmi na povalu. V podkroví je možné dobudovať dve izby a na prízemí zadnú izbu oddeliť na kúpeľňu a schody do podkrovia. Záleží len na Vašich požiadavkách.


Návrh riešenia nájdete vo fotogalérii.


 


ROZLOHA :  Dom má cca. 8 x 9 m, je tu možnosť dobudovať podkrovie.


 


POZEMOK :  Pozemok je mierne svahovitý cca. 430m2. Celková výmera pozemku je cez 530m2.


 


LOKALITA:  Obec Horná Štubňa sa nachádza len cca. 3km od mesta Turčianske Teplice po dobre dostupnej a udržiavanej asfaltovej ceste.


Obec je vyhľadávaná kvôli peknej prírode, dobrej dostupnosti z mesta a tiež kvôli početným kultúrnym podujatiam, ktoré usporadúva. Bývanie je tu bezproblémové a kľudné. 


Tiež je tu nepreberné množstvo možností turistiky, cyklistiky, hubárčenia......


Obec Horná Štubňa ...


 


MESAČNÉ NÁKLADY :  Mesačné náklady sú momentálne nasledovné:


voda = NaN 0 € elektrika = 14.-€/mesiac. Kúri sa drevom...

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,40% v akcii. 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 537 m2
Úžitková plocha 72 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Amigo Real, s r.o.

Igor Ambrózy

zobraziť telefón