logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kolárovo, 66 m², Novostavba ID: 2255930

Lokalita: Kolárovo
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 82 m2
Výmera pozemku: 900 m2
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.11.2021
66 m2
145 000 €

Rodinný dom novostavba na predaj v Kolárove.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PONUKA: Ponúkame na predaj dokončenú novostavbu 3 izbového rodinného domu v tichej lokalite v Kolárove. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, je zateplený a bude skolaudovaný. Má veľkú terasu, predzáhradku, záhradku, vlastné kúrenie a krb. Dom má plastové okná - troj sklo. Mesačné náklady budú nízke. Možnosť vybavenia úveru v plnej výške ceny! V cene je dokončenie RD na kľúč, kúrenie podlahové, kotol s ohrevom vody, kompletná sanita - štandard, zateplenie domu, stropy sadrokartón 2,65 m, terasa, chodník a oplotenie pozemku so vstupnou bránou všetko v cene.

VÝMERA: Rozmer RD je 11,5 m x 7,2 m. Zastavaná plocha domu je 82,8 m2 + terasa 15 m2. Obytná plocha j54,3 m2 a úžitková plocha je 66,2 m2. Celková rozloha pozemku je 911 m2.

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE DOMU:
RD je veľmi priestranný, slnečný, kde izby sú orientované na sever a juh. Pozostáva z chodby, z kuchyne spolu s priestrannou obývacou izbou s krbom, spálne, detskej izby, kúpeľne so sprchovým kútom, samostatná toaleta a technická miestnosť. Svetlá výška stropu má byť 2,65 m . Dom má vlastný ohrev vody a vlastné kúrenie a je zateplený.

PARKOVANIE:
Parkovanie vo dvore.

POLOHA:
RD sa nachádza v dobrej lokalite mesta, pričom blízko domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - pošta, potraviny, škola, škôlka, zastávka MHD a pod.

Pri kúpe nehnuteľnosti všetko vybavíme za Vás.

V cene je zahrnuté odovzdanie domu, zmluvy a kolky a prepis energií, kompletný právny servis, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatná ponuka financovania prostredníctvom HÚ. Možnosť vybavenia úveru v plnej výške ceny!!!
Bližšie informácie rád poskytnem telefonicky na tel. č. 0915 33 55 55, alebo osobne.

ID: MM-16

KONTAKT:
Mário MOLNÁR - MOLNI s.r.o.
941 01 NITRA, Mostná ul. č. 13
Slovenská republika
mobil: +421 915 33 55 55

Fotografie ako aj text uvedené v inzeráte boli vyhotovené RK Molni s.r.o. a slúžia výhradne pre účely inzercie RK Molni s.r.o. Fotografie ako aj text sú majetkom RK Molni s.r.o. patria jej ako duševné právo a neslúžia na ďalšie použitie, alebo rozmnožovanie. V prípade, ak fotografie alebo text v tomto inzeráte sú použité bez súhlasu RK Molni s.r.o., RK si vyhradzuje právo na náhradu škody vo výške 5.000,-Eur. Týmto čitateľ inzerátu berie na vedomie vlastníctvo k uvedeným fotografiám a je si vedomí právneho a finančného postihu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet terás 1
Výmera pozemku 900 m2
Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

MOLNI s. r. o.

Mário Molnár

zobraziť telefón